PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 066
ocen
6,7 10 1 29066
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

makabra

ocenił(a) serial na 1

Ja Cie kręcę. Obejrzalem jeden odcinek u tesciowej przy herbatce z grzeczności i nie wyrabialem.
Teksty jakimi w tym serialu sypia sa zalosne. "chcewz byc ekolozka to bądź!", "jestem komandosem!"
A i jeszcze ta muzyka, chryste Panie jak temu serialowi w kazdym odcinku towarzyszą
pseudonostalgiczne smety to gratuluję inwencji tworczej rezysera. Zero autentycznosci.

ocenił(a) serial na 7
Warabaranara

Nie twierdze, ze serial jest na wysokim poziomie, ale nie ocenia sie serialu po jednym odcinku i to wybranym losowo ;) Jesli juz cos mi sie nie spodobalo, nie ogladam dalej, ale zeby cos oceniac trzeba miec jakakolwiek podstawe do tego, np. obejrzec pol sezonu chociazby.
Wiec Twoja ocena nie jest w pelni obiektywna.

Alicja__

Ale jakże trafna

Alicja__

"nie ocenia sie serialu po jednym odcinku" to często spotykana obrona miłośników seriali przeciw ich krytykom.

(kiedyś spotkałem się z podobną "obroną" serialu jak zaatakowałem serial z Albą - coś a aniołem w tytule - bo obejrzałem tylko ostatni odcinek tego serialu, strasznie kretyńsko głupi)

może bierze się to z tego, że miłośnicy tych seriali, wiedzą że osoba z krytycznym odbiorem, nigdy nie zmusi się do obejrzenia choćby połowy słabego serialu... :)

ocenił(a) serial na 1
the_men_from_okinawa

Za duzo prawa głosu i mozliwosci jej wyrażania mają ludzie o przeciętnym intelekcie. A my jesteśmy w mniejszosci i dlatego borykamy się z atakiem głupoty ze wszystkich stron.
Pozdrawiam kolegę.

Warabaranara

"inwencji tworczej rezysera" to stwierdzenie w przypadku reżysera/ów tego serialu to oksymoron :>

Warabaranara

MASAKRA. Pierwszy sezon obejrzałam ciurkiem i nawet dałabym 6 (mimo Różczki), ale w pewnym momencie zauważyłam, że bez przerwy pada zwrot "Musimy porozmawiać/możemy porozmawiać", co zaczęło mi działać na nerwy. Bójka w klubie była 1-szym sygnałem skretynienia scenarzystów a usiłowanie gwałtu przez tatusia i wyjazd Maxa sprawiły, że porzuciłam serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones