PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 071
ocen
6,7 10 1 29071
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

s04e01 - opinie

ocenił(a) serial na 6

Na tvnplayerze już można obejrzeć nowy odcinek kolejnego sezonu "Lekarzy".
Jak Wam się podobał?

ocenił(a) serial na 7
damian_lademann

Fajna rola nowego ordynatora. Już mi się podoba!

damian_lademann

Znowu kopia Grey's anatomy! Oglądam Lekarzy okazjonalnie, bo jako miłośniczka Chirurgów i Ostrego dyżuru nie mogłam znieść tego beznadziejnego według mnie serialu ( z całym szacunkiem do fanów lekarzy). W tym odcinku przymierzają się do przeszczepu nerek od kilku dawców dla kilku niespokrewnionych biorców. Dokładnie to samo było w Chirurgach!

ocenił(a) serial na 4
karola177

Nie tylko w tym wątku pojawia się bezczelna kopia. Również gdy Orda szył kurczaki bo miał uszkodzony nerw (Burke w Grey's), a także gdy Alicja oddała część wątroby ojcu (Meredith). Oglądałem gdzieś reportaż - chyba na tvn player, że wzorowano się na Grey's z resztą od początku było to widać np. w czołówce.

spiderx

Dokładnie tak. Jak ktoś nie oglądał Chirurgów czy innego bardzo dobrego serialu medycznego to podobają mu się Lekarze. Ja do fanó nie należę. Pozdrawiam.:)

damian_lademann

Według mnie nudny.
A to, że Maks nie żyje bez sensu. Jego wypadek nie wyglądał na tragiczny.
Najgorsze jest to, że Alicja została z dzieckiem.
Jeśli akcja się nie rozwinie chyba przestane oglądać.

ocenił(a) serial na 6
beta_00

mogli rozwinąć "umieranie" Maksa na cały odcinek :D ale byłoby dramatycznie :D

damian_lademann

:D.
Ale odcinek byłby chociaż troche ciekawszy, bo jeśli taki ma być cały sezon to masakra.

beta_00

ja już jestem niezadowolona, a dopiero 6,5 min e01s04 za mną. najbardziej rozbawiło mnie, gdy matka maksa rozmawiała z alicją i powiedziała jej, że jak tylko jej mąż-zbok poczuje się lepiej to przyjadą i jej (ali) pomogą. ciągle nie jestem w stanie pojąć, jak beznadziejnie poprowadzili ten wątek- ojciec twojego faceta (pijak i ochlejus) włazi ci w nocy do wyra i się przystawia do ciebie a ty mu potem wybaczasz. co za bzdury. i wiadomo, że patrze przez pryzmat siebie, swojego charakteru i temperamentu, no ale ejże! no ale jak masz twarde serce, musisz mieć twardą.. pupę ; )

beta_00

scena wypadku, nie okłamujmy się, była po prostu żenująca. przypomniała mi się scena z 'm jak miłość' gdy bohaterka zginęła w wypadku samochodowym, bo wjechała w stojące przy drodze kartony. śmiech na kółkach. no, ale niestety takie są polskie produkcje. jedyny polski serial, który od całych 4 sezonów trzyma klasę to 'prawo agaty'. i chociaż 'lekarzy' naprawdę lubiłam, teraz po prostu źle to się ogląda :< szkoda, szkoda.

milena_9

Akarut w M jak miłość śmierć Hanki była spowodowana pęknięciem tętniaki, na skutek ogromnego stresu, co do reszty się zgadzam, i m jak... nie bronie.

beta_00

o, to nawet nie wiedziałam, bo jako że tego serialu nie oglądam, a widziałam tylko fragment kiedyś na yt, to nie miałam pojęcia, że to jakaś grubsza sprawa :) chociaż informacja nie zmieniła mojego życia, to dzięki ; )

milena_9

Ja też nie oglądam, ale akurat ten odcinek widziałam : )

damian_lademann

Bardzo słaby i strasznie nudny odcinek. Zmarnowana śmierć Maksa, to już Hankę i Ryśka da się zapamiętać a tu wielkie nic. Rola Mecwaldowskiego narazie naprawdę kiepska.

P. S. Jak na początek to strasznie słabo.

ocenił(a) serial na 6
patryks83

Dokładni słabo sie ten sezon zaczyna, zobacze jeszcze odcinek i jak nie bedzie lepiej to nie ma sensu oglądac dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones