PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 071
ocen
6,7 10 1 29071
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze

a nie jak muwia ze to serial chirurdzy czy telenowela na dobre i na zle to nie ma nic z tym wspolnego to siotra jackie nasza jackie bedzie magda roczka

doska_200

phi, nie jakaś siostra Jackie, a chirurdzy są pierwowzorem.

ekoderka

Tez właśnie tak mi się wydaje. Oglądalam zwiastun i jest on zrobiony w bardzo podobnym stylu do chirurgów, a potrafię to ocenić, iż obejrzalam wszystkie odcinki. Niestety w porownaniu do tego amerykanskiego serialu Lekarze wypadaja dosc smiesznie przynajmniej narazie. Zreszta juz niedlugo sie przekonamy czy glowna bohaterka nie bedzie "drugą Meredith" .

katherine8

podobno główna bohaterka ma "kochać życie i ludzi", więc według opisu raczej nie przypomina Mer. Ale logo, plakaty podobne. Nawet połowa trailera, jak ta druga piosenka leci, to taka greysowa. Zresztą bzykanie gdzie się da, to też cecha GA. :D
Ja też widziałam wszystkie odcinki GA (no prawie, nie widziałam finału ósmego sezonu, bo nie mogę się przemóc xD).

ekoderka

Też zauważyłas ta muzyke ;D Na pewno beda roznice, ale ze zwiastunem przesadzili, czytalam, ze rozczka tez bedzie stazystka ;) Boje sie tego serialu, ale nie ukrywam, że jestem ciekawa co z niego zrobią ;)

katherine8

miejmy nadzieję, że ze zerżnęli wszystkiego z GA. zgadzam się na podobieństwa, ale skopiowanie całego serialu, to byłaby lepsza przeginka. Mimo, że jestem obrażona śmiertelnie na GA (przez finał, którego jeszcze nie widziałam xD) i jak na razie nie planuję oglądać kolejnych sezonów, to GA było moim ulubionym serialem i nie chciałabym oglądać dennej, polskiej przeróbki. Bo nie ma coś się zastanawiać, ale jak wszystko będzie skopiowane, to dla fanów GA ten serial będzie dnem.

ekoderka

tu się z tobą zgadzam. Ponieważ widziałam prawie wszystkie odcinki GA, śmieszyłoby mnie oglądanie jak polacy próbują temu dorównac. Oglądałam zwiastun i jestem z jednej strony załamana, zaś z drugiej rozbawiona - po pierwsze moment, w którym pokazuą, jak dwóch mężczyzn (lekarzy bodajże) stoi na "Balkonie" w szpitalu, a naprzeciwko nich jest duże okno, pod nimi pełno pielęgniarek i lekrzy - identycznie jak w GA. po drugie gabinet szefowej - otoczony ścianami na szpital, identycznie jak w GA. po trzecie gdy pokazywali jak ktoś wchodzi na salę operacyjną - normalnie jakbym oglądała GA! i ten bar, gdzie wszyscy chodzą po pracy pić... Nie wiem czy tak jest w każdym szpitalu, aczkolwiek to naprawdę zabawne ;D oczywiście oglądne, być może okaże się nawet w porządku, jednak obawiam się, że będę ciągle wyłapywała "podróbki" z GA... ah, i jeszcze ten roboczy tytuł - Szpital Alicji - imię głównej bohaterki. Grey's Anatomy - nazwisko głównej bohaterki. No ale, przecież to polska produkcja...

nikoove

no rzeczywiście z tym tytułem poprzednim nie skojarzyłam podobieństwa. xD za to teraz są "lekarze" czyli tytuł w ogóle nie podbny do "chirurgów" xD nie mogę z nich.

doska_200

Po pierwsze MÓWIĄ, a po drugie RÓŻCZKA. Proponuję zakupić sobie słownik ortograficzny i przestudiować, zanim cokolwiek napiszesz na jakimkolwiek forum.
Po za tym "lekarze" są bardziej podobni do "chirurgów".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones