PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635863}

Lekarze

6,7 29 070
ocen
6,7 10 1 29070
Lekarze
powrót do forum serialu Lekarze
ocenił(a) serial na 9
atenaneta

Też mam taką nadzieję. Chociaż podobno Maks będzie miał wątpliwości czy to on jest biologicznym ojcem dziecka. Myślę, że na koniec serii okaże się, że ojcem jest mąż Olgi a Alicja i Maks znów stracili mnóstwo czasu na swoją miłość przez niedopowiedzenia...

laleczka874

Też obstawiam, że to dziecko męża Olgi tym bardziej, że się pojawia twierdząc, że to jego :D a Olga na każdym kroku jest zazdrosna o Alicję, więc wydaje mnie się, że chce go po prostu złapać na dziecko, bo dziwnym zbiegiem okoliczności przyjeżdża za Maksem...

gosz120

Olga zginie chyba

LeiaSkywalker

No właśnie ja też tak słyszałam. W tym wybuchu?

Hadley

SPOJLER!!!

Pośrednio. Przeżyje wybuch, zrobią jej cesarkę, urodzi zdrowe dzieciątko i umrze. Ale czy to prawda to zobaczymy:)

LeiaSkywalker

I albo jej mąż te dziecko weźmie, albo znając życie Alicja i Maks zajmą się nim :D

Hadley

Może nie zycie, ale ograniczenie polskich scenarzystów. Ktoś gdzieś pisał,ze dziecko urodzi się czarne. Jeśli to prawda,to maz Olgi nie będzie go chciał a maks go zaadoptuje i kiedy ala zobaczy jak jest bezinteresowny i wspaniałomyślny, wróci.:-)

LeiaSkywalker

Ja też myślę, że Alicja i Maks wspólnie zajmą się tym dzieckiem

LeiaSkywalker

Alicja i Maks wychowujący czarnoskóre dziecko - to byłoby zupełnie jak Meredith i Derek wychowujący czarnoskórą Zolę w "Chirurgach" ;)

Vanessa100

Też miałam takie skojarzenie:)

LeiaSkywalker

A jednak białe dziecko! :D ale i tak dalej obstawiam, że to nie Maksa :P

gosz120

Ja jeszcze nie ogladalam. Może dzisiaj się uda. Dla mnie ten wątek z dzieckiem fatalny, podobnie jak wczesniej z tym gwałtem. Pierwsza seria dużo lepsza była, kiedy rozterki bohaterów były gdzieś tam w tle. No ale może się poprawia :)

gosz120

nawet jak jest biale to nic nie znaczy moze miec ojca czarnego przeciez ona byla w somalii :)

wujciowariatuncio

@LeiaSkywalker w takim razie sorry za spoiler :D

gosz120

Hehehe...nic się nie stało:) Czytałam już spojlery dotyczące finału nawet, więc kolor skóry dzieciątka to była taka malizna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones