PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748720}

Lepsze życie

Better Things
7,4 2 777
ocen
7,4 10 1 2777
8,6 5
ocen krytyków
Lepsze życie
powrót do forum serialu Lepsze życie

Najlepsza scena

ocenił(a) serial na 9

Sezon 2, odcinek "Blackout", scena w pick-up'ie. Sam zamykająca usta Jeff'owi. Popłakałem się ze śmiechu :D

qwwp

Taaaak, ta scena jest genialna! Pamela Adlon wymiata.

ocenił(a) serial na 3
qwwp

I tak śmiałeś się bez sensu przez całe 10 minut? Podziwiam.
Przecież to była najbardziej beznadziejna scena w całym drugim sezonie, który w podsumowaniu był jeszcze bardziej beznadziejny niż ta scena.

ocenił(a) serial na 9
LaPolla

Wyrażałem swoje własne zdanie. Nie musisz się z nim zgadzać. I nie, nie śmiałem się 10 minut. Czytaj ze zrozumieniem. To, co napisałem, nie wskazuje na czas trwania śmiechu.

ocenił(a) serial na 3
qwwp

No sorki, ale różnica! W takim razie płakałeś przez 10 minut? Bo tyle mniej więcej trwała ta żenująca "scena", więc zwracam honor :-)

ocenił(a) serial na 10
qwwp

Sama bym tak zrobiła, szczerze mówiąc! :D uwielbiam ten serial, wśród całego tego nadętego i wypacykowanego misz-maszu w końcu znalazłam coś z czym moje poczucie humoru i estetyki może się identyfikować. Mam nadzieję że gdy dorosnę będę choć trochę tak bezczelna i szczera jak Sam;)

ocenił(a) serial na 9
maladi06

cyt.: "Mam nadzieję że gdy dorosnę będę choć trochę tak bezczelna i szczera jak Sam;)"
Ha ha :) Współczuję partnerowi ;)
Choć... jakby się zastanowić, to masz trochę racji :) Warto być bezpośrednim i przebojowym.

ocenił(a) serial na 10
qwwp

Zależy od "partnera" ;) Jeśli on sam ma troche dystansu i wyrozumiałości, to czemu nie;) O niebo bardziej wolę taki związek, choćby i burzliwy, niż manipulowanie za plecami i ukrywanie swoich prawdziwych myśli i potrzeb. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9
maladi06

Słusznie Pani prawi! Wypowiedź oceniam 10/10 ;)

ocenił(a) serial na 8
qwwp

a ta z początku któregoś odcinka, na której najpierw wygląda jakby ujeżdżała faceta w łóżku, a pokazana z boku widać, jak przepycha kibel. ja odpadłem ze śmiechu wtedy

qwwp

o tak! mnie jeszcze bawił odcinek, w którym się upaliła :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones