PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557000}
6,5 7 658
ocen
6,5 10 1 7658
Licencja na wychowanie
powrót do forum serialu Licencja na wychowanie

Kto jest za tym, żeby dalej kręcili ten serial?
Wpisujcie się. Może napiszemy jakąś petycję do TVP, żeby dalej kręcili!
Dla mnie to jeden z najlepszych seriali polskich, ever!!!!

fajny_nick_

Ok. Ale może nie do TVP, bo ściągając ten serial narazili się.

fajny_nick_

no , ale myślę , że byśmy nic nie wskórali , bo zakończenie już było i mimo wszystko wznowienie go mogłoby się okazać porażką. Co jak co , ale ostatni odcinek był dobry i niech tak zostanie. głupie TVP

radkju

Familiada ocalała, a też miała odejść w niepamięć. ;) :D

ocenił(a) serial na 10
fajny_nick_

Nie rozumiem dlaczego nie kręcą dalszych odcinków:(To jeden z lepszych polskich seriali.Wolę tysiąc razy bardziej licencje od rodzinki.pl ze sztuczną kożuchowska i karolakiem,oraz dzieciakami które kompletnie nie potrafią grać.

ocenił(a) serial na 10
tokiiiana

TRUE!!! Karolka i Kożuchowska w tym serialu to porażka...
Licencja była(jest?) o niebo lepsza...

ocenił(a) serial na 7
tokiiiana

Też tak myślę. Licencja jest o wiele bardziej bliższa życia i lepiej zagrana. Choć - muszę się przyznać - nie widziałem ani jednego odcinka Rodzinki, ale fragmenty, na które czasem trafiam wystarczą...

fajny_nick_

ktos juz zrobil petycje
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7002

ocenił(a) serial na 10
fajny_nick_

Inteligentne seriale zdejmują ale denne i idiotyczne M jak Milosc, Barwy Szczęścia i Klan trzymają choć mogli by te pieniądze na kontynuacje dobrych seriali.

gol321

brawo za mądry tekst...polecam też serial"duch w dom"ma 8 odcinków a był świetny, tylko puszczany w porach gdzie nikt nie mógł za dzżo zczaić..

ocenił(a) serial na 9
fajny_nick_

Podpisałam petycję, teraz czekam na dalsze instrukcje. Może jakieś pospolite ruszenie w stronę gmachu TVP?

ocenił(a) serial na 8
hanula1309

Dołączam się. Szturmem weźmiemy gmach TVP i bedą musieli ustąpić:)

ocenił(a) serial na 7
fajny_nick_

Troche po czasie, ale z ciekawością przeczytałem ten post. Oczywiście teraz już po ptokach, ale byłbym za. A przynajmniej stworzenie podobnego serialu, zamiast produktu o nazwie Rodzinka.pl i innyc temu podobnych. Niestety, myślę, że raczej będzie coraz gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones