PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557000}
6,5 7 658
ocen
6,5 10 1 7658
Licencja na wychowanie
powrót do forum serialu Licencja na wychowanie

pierwsza seria - rewelacja!! mój ulubiony serial, wprost fantastico! druga - najpierw nudne, po ten tak samo swietna jak I seria, natomiast trzecia seria.. to koszmar :/ niestety.. nudne niesamowicie.. :(

użytkownik usunięty
mlaczarnafm

Ja też uwielbiam :)

:))

ocenił(a) serial na 8
mlaczarnafm

to jeden z najlepszych polskich seriali komediowych ostatnich lat i szkoda, że tvp2 nie postarało sie bardziej z wypromowaniem tego serialu i ustawianiem lepszego czasu antenowego, bo wtedy serial mógłby liczyc na większą liczbe widzów

ocenił(a) serial na 7
makoto_kino

mogłabym się podpisać pod tymi słowami. racja absolutna

mlaczarnafm

Szkoda, że TVP od jakiegoś czasu wrzuca nowe seriale w dziurę przed 19, do czego ludzie nie są przyzwyczajeni i kiedy nikt ich nie ogląda, a potem zrzuca je ze względu na niską oglądalność, zanim na dobre się rozwiną. A potem w kółko puszcza się powtóry... Nawet "Rodzinka.pl" padłaby, gdyby ja dawano w tym czasie. A jednocześnie promuje się na siłę weteranów typu "M jak miłość" czy "Barwy szczęścia" . Naprawdę, szkoda mi "Licencji", bo była naprawdę świetna!

ocenił(a) serial na 8
Perttu

Zgadzam się- serial jest świetny i za mało wypromowany. Jak premierowe odcinki leciały w soboty o 13, to kto mial go oglądać? Teraz troszkę lepiej, ale 19 to też nie pora największej oglądalności (choćby dlatego, ze lecą wiadomości) a serial przestali kręcić bo nie mial oglądalności... Szkoda...

ocenił(a) serial na 10
kat_g

no własnie szkoda... bo jest zawalisty :):):))

silver2285

wlaśnie świetne seriale puszczaja w złych porach,superowy był też "Duch w dom"-jest na vod.pl, "linia życia""ja to mam szczęście"tez lepsze niż przereklamowana rodzinka pl,ale wiadomo karolak i kożuch sa all!!!!!!!!!!!!
a tamte seriale padły...hmmmm szkoda,bo były inne niż wszystkie "duch w dom"miał 8 odcinków,do tego z wybitnymi których co raz mniej aktorami-jako duchy Fronczewski,Romantowska:)wspaniały humor,lekkie kino!!
może ich fenomen polega na niedostepności ,że juz ich nie ma,bo ma jak miłośc i pierwsza miłosc to mody na sukces-trzeba je zdjąc!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones