PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95051}

Liga Sprawiedliwych

Justice League
7,6 5 087
ocen
7,6 10 1 5087
Liga Sprawiedliwych
powrót do forum serialu Liga Sprawiedliwych

Kojarzycie może jakieś miłe puchate zwierzątko albo stronę, na których znajdę wszystkie odcinku po polsku? Na kreskowka zone część ma napisy :/

ocenił(a) serial na 10
Shayera

https://m.freedisc.pl/adrian-dabrowski3,f-5523473,liga-sprawiedliwych-e17-furia- cz-2-avi,
Na szczęście wolny dysk to nie chomik:-)

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Sztos, dziękuję!

ocenił(a) serial na 10
Shayera

Cała przyjemność po mojej stronie:-)
Wspaniała pani Izabella Bukowska daje głosu Aresii w odcinkach ,, Furia".
A zatem całe szczęście że jest przynajmniej druga część tej historii na wolnym dysku

ocenił(a) serial na 8
Brandon568

Ale tam reklam jak na polskich bazarkach w 2000 :D Nie mniej jednak dzięki za info, ostatnio oglądałem z 10 lat temu.

ocenił(a) serial na 10
Shayera

Są tutaj obie części Rycerza cienia Metamorfozy
Druga część Furii czyli finałowa

ocenił(a) serial na 10
Shayera

Są tutaj obie części ,,Rycerza cienia",, Metamorfozy"
Druga część,,Furii"(czyli finałowa!)

ocenił(a) serial na 10
Shayera

Też poszukiwałem i dotarłem właśnie na freedisc. Jednak odcinków Wild Cards, Comfort & Joy czy Starcrossed, nie byłem w stanie znaleźć nigdzie z dubbingiem. Fajnie byłoby gdyby kiedyś wydano polską wersję na Bluray/DVD, jednak wątpię. W innym temacie w tym roku wystartowała seria komiksów z kontynuacją fabuły z Justice League Unlimited. Szczerze polecam https://readcomiconline.li/Comic/Justice-League-Infinity

ocenił(a) serial na 10
Casovnick

Tych wymienionych przez Ciebie (Dzikie karty, Radość i pocieszenie, Niepisane w gwiazdach) nigdy nie było w wersji polskiej w Internetach - leciały z polskim dubbingiem na Cartoon Network na sto procent. Co do Bluraya/DVD - byłabym pierwsza, która pobiegłaby kupić/zamówić, ale obawiam się, że nie ma na to szans. Jedyną nadzieję pokładam w polskim HBO Max - w tych krajach, w których już wystartowało, jest dostępne praktycznie całe DCAU.
Znam JL Infinity, uwielbiam!

ocenił(a) serial na 10
Shayera

HBO Max to kanał z kreskówkami?
Tak jak Cartoon Network?

ocenił(a) serial na 10
Brandon568

Nie, to będzie platforma streamingowa, jak Netflix.

ocenił(a) serial na 8
Shayera

Ale lipa z tym ile tych produkcji batman przyszłości/liga/młodzi tytani zniknęli z polskim dubbem nawet i x-men ewolucja. Ocalić od zapomnienia.

ocenił(a) serial na 10
Shayera

Pierwszy sezon (26 odcinków) właśnie pojawił się na Netflixie z dubbingiem, miejmy nadzieję że niedługo dodadzą resztę

Casovnick

Dziś skończyłem oglądać i początkowo myślałem, że ten serial ma tylko 26 odcinków. Czekam więc na resztę.

Shayera

jak ostatnio tam oglądałem Batmana, to leciał tam tylko z napisami

ocenił(a) serial na 10
Shayera

https://exsites.pl/filmy/bajki/173547-liga-sprawiedliwych-justice-league-2011-pl 720pblurayh264-zyl-dubbing-napisy-pl.html

Brakuje dosłownie kilku odcinków z dubbingiem i jest to BluRay rip, najlepsza jakość jaką znalazłem w sieci.

Casovnick

O nie strona już padła:((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones