PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516016}
7,6 752
oceny
7,6 10 1 752
Lights Out
powrót do forum serialu Lights Out

Cholera szkoda... Jedna z lepszych premier w tym roku :) Mam nadzieję, że chociaż fajnie domkną historię w tych ostatnich odcinkach.

Źródło:
hatak

ocenił(a) serial na 9
ultimate

co za kuta*y, taki swietny serial :/

ocenił(a) serial na 9
ultimate

a z jakiego powodu ?

ocenił(a) serial na 10
holdus

Mało popularna stacja = mała oglądalność
Duża oglądalność > mała oglądalność
Wielka szkoda, film jest rewelacyjny, jakby inna stacja wykupiła do niego prawa odniósłby naprawdę wielki sukces. My możemy dziękować, że udało nam się na niego trafić, pewnie w większości przez przypadek.

ocenił(a) serial na 9
KasekG

film mega klimatyczny, nie sztuczny, żadnych gupich tekstów w scenariuszu, żadnych gwiazdek hollywood czysty klimatyczny serial, ogladajac go czuje sie jakby to wszystko działo sie naprawdę rewelacja i jeszcze raz rewelacja..

holdus

O tak, żadnych. Bokser który udaje chorego, a potem okazuje się, że pamięć ma dobrą i nie wiadomo po co udawał, główny bohater który woli łamać ręce i prawo za drobne niż wyjść na ring ponownie, "bo mu żona nie pozwala" natomiast woli ryzykować utratą rodziny i łamać prawo. Żonka która o wszystko się wścieka, ale jak się dowiaduje, że jej mężuś ma kontakty z gangsterem i łamie prawo to usprawiedliwia go i daje mu alibi bez zbędnego biadolenie. Mega realny serial, faktycznie.

ocenił(a) serial na 9
Szejku

widzę że nie zrozumiałeś pewnych przesłanek które nim kierowały, dorośniesz, założysz rodzinę, zrozumiesz !

ocenił(a) serial na 9
Szejku

No tak bokser, który udaje chorego i ma problemy z pamięcią no i w ogóle... Nie bardzo wiem, w którym momencie udawał i gdzie się okazało, że ma tą pamięć idealną. Przecież pierwsze odcinki wyjaśniły, że to początkowe objawy i może z czasem się pogorszyć ale to nie jest przesądzone. Wyjście na ring ponownie wymaga wielu wyrzeczeń i zostało to w serialu pokazane. Poza tym główny bohater robił wszystko aby utrzymać rodzinę a kasa potrzebna była mu na już. Przecież żona po przyjściu policji, powinna od razu go wsypać. Jakaś paranoja. Każda żona by tak zrobiła a ta głupia daje mu alibi. Masz rację, mało realne.

KasekG

Widać, że nie wiesz o czym mówisz. Oglądalność jest zadowalająca wtedy, kiedy jest proporcjonalnie dobra do popularności stacji. Jakby inna stacja go transmitowała to może i byłaby większa oglądalność, ale nie byłaby zadowalająca i serial też zostałby anulowany.

ocenił(a) serial na 9
ultimate

"film mega klimatyczny, nie sztuczny, żadnych gupich tekstów w scenariuszu, żadnych gwiazdek hollywood czysty klimatyczny serial, ogladajac go czuje sie jakby to wszystko działo sie naprawdę rewelacja i jeszcze raz rewelacja.."

Dokładnie. Rzadko co serial opowiada tak fajną historię.
A teraz inne gnioty będą mogły mieć kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 7
maatik5

serial sredni, ale zakonczenie mi sie podoba. nie ma jak jakis morał..

ultimate

Czy może ktoś zna tytuł piosenki ,która leci przed walką i po walce.Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś by mi podał ten tytuł.

ocenił(a) serial na 6
michall941

Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son ?:)

ocenił(a) serial na 9
ultimate

Lights jest najlepszy i mam nadzieję, że nakręcą jednak drugi sezon, bo nieźle się wkręciłem. Skoro miał małą oglądalność w USA to w Polsce też go zapewne nigdy nie puszczą, bo która telewizja kupi serial co ma małą oglądalność. I tak wielu ludzi nigdy nie dowie się o istnieniu takiego serialu jak "Lights Out''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones