PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516016}
7,6 752
oceny
7,6 10 1 752
Lights Out
powrót do forum serialu Lights Out

Opinie S01E11

ocenił(a) serial na 9

No takiego obrotu spraw sie nie spodziewalem. Naprawde pozytywnie mnie zaskakuja scenarzysci :) Postac Rainmakera zagrana po mistrzowsku, patenty z radnym tak samo, swietnie zrobiony. Brennan jednak jest kawalem skur*ysyna, ale swoich bedzie chronil.

Swietnie, ze Ava wrocila, fajna laseczka :)

ocenił(a) serial na 10
klimuszko



Trzeba przyznać, że dzisiejszy odcinek był jednym z najlepszych w tym sezonie, końcowa scena - kapitalna. Zaskakuje mnie w tym serialu obraz bohaterów kilku rolowych (wcześniej doskonała gra aktorska kilkutygodniowego nowego trenera Lightsa - zapomniałem imienia), teraz "starego mistrza". Szkoda, że serial jest tak mało popularny i na drugi sezon raczej liczyć nie będziemy mogli.

bpowichrowski

To był Romeo :)
A serial zajebisty. Nawet sceny walk nie gryzą tak po oczach, jak choćby w opiewanym przez wszystkim "Fighterze". Zdecydowanie chcę drugiego sezonu. Jak będzie - zobaczymy...

ocenił(a) serial na 9
Fettor

trening Romeo czy tam Romero byl elegancki, szkoda, ze go nie poprowadzi do tej walki i jak Reynolds sie spenial jak zobaczyl, ze trenuje Larryego:) dla mnie to byly najlepsze odcinki wlasnie z tym czarnym sukinsynem:) wtedy to on byl glownym bohaterem- trener nie zawodnik i to jest dla mnie cos nowego.

ocenił(a) serial na 10
czester1609

Tak, postać Romeo była rewelacyjna, bardzo intrygująca, wzbudził we mnie wielką ciekawość. Szkoda, że nie dano nam poznać jego historii dokładniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones