PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516016}
7,6 752
oceny
7,6 10 1 752
Lights Out
powrót do forum serialu Lights Out

od poprzednich. Jeśli zastanawiasz się po pilocie, daj szansę kolejnym dwóm odcinkom. Trzeci to już klasa. Zapowiada się świetny serial.

Bobby_G

Popieram świetny serial jak dla mnie to Lights Out i Harry' s Law to dwa najlepsze seriale tegorocznego midseason jakie do tej pory miały swoje odcinki, tylko ogromna szkoda, że oglądalność podobna do Terriers i nie bedzie pewnie więcej niż jeden sezon.

ocenił(a) serial na 9
FlashBones

czwarty odcinek tez niczego sobie, ciekawi mnie tylko jedno jak on niby przepuscil te 12 milionow dolarow co mial odlozone? ogladam film bez napisow wiec moze czegos nie zrozumialem...wydaje mi sie ze to brat go wydymal na kase, ale jak mozna bylo takie pieniadze stracic nie rozumiem...

ocenił(a) serial na 10
daveqla

Zainwestowali w sale i ziemie gdzieś w mieście (w którymś odcinku była pokazana makieta tego miejsca, jak może wyglądać po rozbudowie blablabla) Ziemie nadal posiada ale nie mogą jej sprzedać przez jakiś tam czas. Do tego wspomniane we wczorajszym odcinku wydatki na dom etc. W Ameryce utrzymanie domu jest bardzo drogie (podatek od nieruchumości) , w texasie i na florydzie podatki są stosunkowo niskie (stąd na filmach które nagrywane są na FL widać bardzo dużo ładnych budynków etc). Przez te 5 lat bez stosunkowo żadnych dochodów podupadli troszkę finansowo.

ocenił(a) serial na 9
KasekG

zajebisty serial :) nie wiem czemu, przy tych akcjach z gangami i przestepczym swiatem, wywolal mile wspomnienia odnosnie brotherhood troche :) wlasnie takiego serialu mi brakowalo :) no i johnny, tutaj gra swietnie, tak samo w wire w drugim sezonie :) zapowiada sie naprawde solidny serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones