PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236644}

Linda

5,9 12
ocen
5,9 10 1 12
Linda
powrót do forum serialu Linda

Pamietam ten serial

ocenił(a) serial na 4

o tej Lindzie. Był puszczany w Telewizji Polskiej na przełomie lat 80tych i 90tych. W soboty lub w niedziele. Interesujący ale wtedy byla mizeria w TV to ludzie oglądali zwłaszcza że to koniec tygodnia byl a wtedy byly najciekawsze programy (i tylko dwa:)

ocenił(a) serial na 6
DamMtor

a czy ta Linda nie walczyła używała czasem w tym serialu jakiegoś kung fu czy coś bo pamiętam taki serial z PRL-u o tym tytule i jak się nie mylę chodził w niedziele i pamiętam że bardzo go lubiałem bo laska nieźle walczyła

ocenił(a) serial na 4
DamMtor

Pierwszy odcinek serialu wyświetlono 6 marca 1986 roku i był to czwartek.Telewizja z tamtych lat często puszczała kryminaływłaśnie w tym dniu.

ocenił(a) serial na 6
DamMtor

To jednak ten serial o którym myślałem:) https://www.youtube.com/watch?v=o544w1x0FTI
Zobaczyłbym chętnie jakiś odcinek PL bo na YT znalazłem ale węgierskiego nie kumam niestety
Ah... wtedy jak się oglądało taki serial to się przeżywało przygodę,całkiem inaczej się filmy i seriale odbierało

ocenił(a) serial na 6
romek_krakow

tylko ten jej pisk ala Bruce Lee ,aż uszy bolą:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones