PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604429}
4,5 1 646
ocen
4,5 10 1 1646
Linia życia
powrót do forum serialu Linia życia

Świat "dzisiejszych" seriali jest na tak żenująco niskim poziomie, że aż się płakać chce. Czasami wolę po raz trzeci obejrzeć starszy serial, niż oglądać te "arcydzieła" z pseudoaktorami. Żenujące jest również to, że "starzy" dobrzy aktorzy często zniżają poziom do tych marnych produkcji. Osobiście jestem bardzo niezadowolony z tych błazeńskich serialowych wypocin. To tyle.

johnyok

Chyba pomyliłeś wątki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
johnyok

jaki odbiorca taki poziom serialu, skoro M jak miłość oglądało po 10 mln. ludzi, mnie już nic nie zdziwi...

diabol44

Ten serial był stworzony akurat z myślą o widzach inteligentnych, stąd tylko 2 mln oglądalności. Aktorzy grali z pasją, nie recytowali swojej kwestii "na odwal się" tylko na prawdę się przykładali. Nie rozumiem dlaczego ta kupa zwaną "Pierwszą Miłością" dalej jest ciągnięta na siłę, a porządny, nowoczesny i interesujący serial zdejmuje się ot tak z dnia na dzień, bez słowa wyjaśnienia.

Terentiew to ścierwo!

Cox_92

Zgadzam się. NIENAWIDZĘ PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!!! to tak płytki film, taki sztuczny....A linia życia była naprawdę fajna. I przyjemnie się oglądało chociaż by ze względu na to że był kręcony nad morzem....Ja chcę powrotu tego filmu!!!!

karolinamagia678

Ja również : D Serial trzymał poziom.

ocenił(a) serial na 1
Cox_92

taa...poziom dna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones