PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269290}
7,3 109
ocen
7,3 10 1 109
Liu Xing Hua Yuan
powrót do forum serialu Liu Xing Hua Yuan

POLECAM GORĄCO!!!!

ocenił(a) serial na 10

Film nie jest zrobiony po mistrzowsku, ale sama fabuła, same zdarzenia potrafią wciągnąć! naprawdę gorąco polecam!

ocenił(a) serial na 10
kwiatuszek__91

Zgadzam się :) Kocham Meteor Garden *_* świetna komedyjka, momentami wyciskacz łez, a przede wszystkim jest na kim zawiesić oko (F4) :P

Asu

pewnie doskonale to wiecie, ale jeśli jakimś sposobem nie to to napiszę;) MG to tajwańska wersja Hana Yori Dango, które w Japonii oprócz ekranizacji anime ma też swój odpowiednik live action (2 sezony, z 2005 i 2007 roku) i moim zdaniem japońska drama jest znacznie, znacznie lepsza pod względem zarówno aktorstwa jak i reżyserii i nie ma takich dłużyzn i sam serial nie wyglada tak bardzo jak jakaś telenowela;) także polecam gorąco HYD (tam też jest na kim zawiesić oko;))

anyanka

Może i jest lepsze, ale poza Shunem, to nie ma na kim "oka zawiesić":) przynajmniej dla mnie, już bardziej w koreańskiej wersji by bylo:)
A tak wogóle to bardzo przyjemna dramka, nienajdoskonalsza, ale ma dla mnie swój urok i bardzo ją sobie cenię mimo jej wad. No i przede wszystkim tu wiadomo, dlaczego Shancai/Makino wybiera Ah Si/Doumyouji'ego, w japońskiej wersji nie rozumiem jej wyboru. Ale to zapewne wynik wycięcia wielu wydarzeń, dzięki temu drama jest krótka:)

isamar84

według mnie najlepsza wersja to koreańska BOF- i jeśli chodzi o "zawieszenie oka "( ha ha hi hi ) to jest na kogo po patrzeć w przeciwieństwie do japońskiej wersji - ale pamiętajmy wszystko kwestia gustu . pozdrawiam .

ask12

może i w koreańskiej jest na czym oko zawiesić, ale dla mnie japońska zawsze zostanie tą nr.1
w koreańskiej były takie momenty że myślałam że wyłączę to gówno i przestane oglądać no proszę jak można cierpieć nawet przy myciu okien xD do połowy było spoko ale potem zaczęło się wielkie męczarnie no i zastanawiałam się czy bohaterowie nie zostaną czasem męczennikami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones