PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565752}

Llena de Amor

5,8 30
ocen
5,8 10 1 30
Llena de Amor
powrót do forum serialu Llena de Amor
ocenił(a) serial na 1
magazynier_48

skad mozemy wiedziec ? xD

użytkownik usunięty
magazynier_48

Mam nadzieję, że jak najszybciej bo jest świetna :)

magazynier_48

cześć :) A jaka fajna piosenka jest do tej telenoweli mmmmm :D super...
http://www.youtube.com/watch?v=N8B2hbm6IEc

Imra

to fajnie

Imra

i co to telenowele puszcza?

użytkownik usunięty
magazynier_48

Przyłączam się do tematu - kiedy? Mam nadzieję, że po emisji Zakazanego uczucia, Teresy lub Pokojówki na Manhattanie. :)

a ile odcinkow ma pokojówka na manhatanie

użytkownik usunięty
magazynier_48

168 ;) http://www.filmweb.pl/serial/Pokoj%C3%B3wka+na+Manhattanie-2011-631402#

a cos po niej bedzie

użytkownik usunięty
magazynier_48

Będzie. Zawsze jest coś na Pulsie i TV4.

a kiedy sie skonczy pokojowka na manhatanie

użytkownik usunięty
magazynier_48

Tego jeszcze nie wiem.

a kiedy beda informacje

?

użytkownik usunięty
magazynier_48

TV Puls nie podaje jeszcze takich informacji, ponieważ jest dopiero (aktualnie) na 97 odcinku, biorąc to pod uwagę, seria powinna potrwać jeszcze z jakieś trzy miesiące. A potem TV Puls może skusić się na emisję jakieś nowej telenoweli, co jest bardzo prawdopodobne, bo stacja puszczała już kiedyś wiele telenowel. Miejmy nadzieję, że będzie to właśnie ta telenowela, jednakże trzeba przyznać, że to TV 4 jako stacja z nieco większymi zyskami, prędzej pokusi się o emisję Llena de Amor. I przyznam szczerze, że wolałabym, gdyby to właśnie tam puścili. Myślę, że obie stacje będą próbowały wynegocjować prawa do emisji w Polsce owej telenoweli.

użytkownik usunięty

Nie mniej jednak, to ,,Mi gorda bella'' jako oryginał była puszczana na Tele 5 już chyba z jakieś dwa razy. Ale niestety stacja już nie emituje telenowel. Ale muszę przyznać, że fajnie, by było gdyby puściła ,,Llena de Amor'', nowszą wersję oryginału. Bo skoro oryginał pokrył się sukcesem oglądalności jak na mało znaną stację, to powinni wemitować nowszą wersję, ale ostatnio ta stacja zaczęła tracić w ogóle na wartości, tak więc można tylko gdybać. Trzeba brać pod uwagę to, że w telewizji funkcjonuje pewien znany łańcuch. Jeśli jakaś telenowela w danej stacji osiąga sukces, jej następstwem jest kolejna z niektórymi tymi samymi najbardziej znanymi aktorami latynoskimi. Dam przykład - ten blond aktor z ,,Evy Luny'' (Julian Gill) zagrał później Bruna w ,,Zakazanym uczuciu'', i dlatego postawiono na emisję tego serialu w TV 4. Sądzę, że po ,,Zakazanym uczuciu'' będzie ciągnięty ten sam ,,łańcuch'' powiązań, ale bardziej stawiam, że wyemitują jakiś nowy serial z tymi samymi aktorami jak w ,,ZU'' - stawiam na José Ron'a lub Jorge Salinasa (o ile zacznie już zdjęcia do jakieś swojej nowej roli w Meksyku). Tak czy owak, na pewno po ,,Zakazanym uczuciu'' będzie jakaś ,,świeża'' nowa telenowela z 2011 lub 2012 roku, nie wcześniej. Mam tylko nadzieję, że nie będzie
Llena de Amor leciało na Zone Romantica (bo to kanał nieogólnodostępny) lub TVN 7, gdzie emisja ,,Teresy'' okazała się na tyle porażką, że przesunięto emisję na sam poranek.

teraz jest pokojowka na manhatanie

:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones