PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022363}

Lockwood i spółka

Lockwood & Co
6,8 2 464
oceny
6,8 10 1 2464
Lockwood i spółka
powrót do forum serialu Lockwood i spółka

duży plus za klimat: wysyp zjawisk paranormalnych spowodował załamanie gospodarki więc mimo obecnych czasów, serialowa rzeczywistość jest na poziomie lat 80 tych. smartfonów tutaj nie zobaczymy. mały minusik za błąd w czołówce: jest wydanie gazety z niedzieli 20 lutego 1973 r a to był wtorek! jak obejrzę do końca to poszukam książki. gra aktorów w miarę dobra, scenariusz może bez polotu ale też bez rażącego braku logiki choć sporo uproszczeń w łączeniu wątków. skojarzeń z Ghost busters trudno uniknąć.

adam_avallach

To jest dla nastolatków czy dla dorosłych widzów?

ocenił(a) serial na 7
per333

rekomendowałbym nastolatkom

ocenił(a) serial na 6
adam_avallach

Supernaturals dla nastolatków

adam_avallach

Bardziej przypomina mi Constantina w wersji młodzieżowej i dla młodzieży. Film miło się ogląda choć nic nie wnosi.
Taka zapchaj dziura na kiepską pogodę. Brakuje w nim trochę muzyki z epoki w której trwa akcja.

GrafiXXL

No to masz bauhaus ciągle

ocenił(a) serial na 6
GrafiXXL

Supernaturals dla nastolatków

ocenił(a) serial na 7
GrafiXXL

to fakt- muzyka z lat osiemdziesiątych była by dobrym zagraniem, tyle że serial dzieje się w naszych czasach, alternatywna rzeczywistość nie wyklucza jednak muzyki z epoki więc zgadzam się z Twoją uwagą

ocenił(a) serial na 7
adam_avallach

Rzeczywiście, coś co idzie obejrzeć ale, co do logiki tu sie nie zgodzę, mnie irytowały, dwie rzeczy. Pierwsza to ta pierdzielona zapalniczka która ciągle zawodzi, nigdy sie nie odpala, a ta ...dzida ciągle jej używa, jak by nie mogła kupić zwykłego bic-a który zawsze odpala. Druga to rozterki bohaterów w naj mniej potrzebnych momentach, gdy jest akcja, to ci zaczynają swoje kłótnie, ponieważ posiadanie racji jest ważniejsze niz ich życie które mogą stracić za chwile jak sie nie zamkną.

ocenił(a) serial na 7
Gandzia29

Cóż, to jednak serial dla młodzieży. Niemniej mnie miło zaskoczył - świat przedstawiony był na tyle intrygujący, że młodzi bohaterowie i ich czasem dosyć wydumane problemy nie przeszkadzały za bardzo.

ocenił(a) serial na 7
Sol89

No to prawda, mi się też całkiem dobrze go oglądało, tylko dwa razy miałęm tzw. "WTF?" Jak na serial netflixa to już sukces :D

adam_avallach

Dla mnie serial jest nietuzinkowy.
Podoba mi się brak telefonów i mimo wszystko jakoś klimat, który mnie wciągnął. Dawno nie widziałam serialu o podobnej fabule, duży plus, może nie inny gatunkowo ale historycznie.
Oczywiście, że jest dużo innych seriali lepszych, ale też ma jakiś swój punkt, dzięki czemu wciąga.
Muzyka i czołówka świetna.
Gra aktorska poziom dobry, jednak to nie jest jeden z tych seriali co ogląda się naraz, zawiało czasem nudą i brakiem akcji, końcówka mogłaby być bardziej dopracowana, standardowo wstęp do 2 sezonu.
Bohaterowie są inteligentni, nie ma głupich i bezmózgich postaci.
Chociaż łatwo było mi przewidzieć kto kręci, ten co prosi o zaufanie.
Miłostka w tle jak w typowo nastoletnich serialach. 7/10

adam_avallach

Skąd wiadomo, że to współczesne czasy? Była jakaś data lub określenie różnicy w datach. Tu nie tylko nie ma smartfonów ale też współczesnych monitorów/telewizorów. Magnetowidy i kasety też są zastanawiające, chociaż te na upartego mogłoby obecnie być stosowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones