PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623636}

Longmire

7,3 691
ocen
7,3 10 1 691
Longmire
powrót do forum serialu Longmire

Kolejny po "Justified" dobry serial kryminalny/sensacyjny dziejący się na prowincji. Fajnie
odpocząć od czarnych i latynoskich gangsterów w wielkich miastach:)

ocenił(a) serial na 3
kuba910

Serial jest słabiutki. Po pierwszym odcinku liczyłem że będzie to coś klimatycznego i interesującego. A tu każdy epizod jest powtarzalną papką i przeważnie bardzo nudzi. Nic oryginalnego. Wzajemne relacje szeryfa i jej młodszej podwładnej przerysowane i wielokrotnie sztuczne. Po kilku odcinkach daje cancela i zdziwie się jak producent nie zrobi tego samego po pierwszym sezonie.

Brat_Dextera

a ja mimo uwielbienia do Justified lubie równiez i Longmire. podoba mi się mimo wszystko chociaz wielu go krytykuje ;] lepszy niż nie jeden hawniany serialik wiekszej stacji

Brat_Dextera

Ja na odwrót, z początku oglądałem go ze sporą obojętnością, ale rozkręcił się jak dla mnie i czekam z niecierpliwością na kolejny sezon. Może nie jest jakiś mega odkrywczy ale klimat fajny, no ale ja mam słabość do filmów o amerykańskiej prowincji:)

ocenił(a) serial na 8
kuba910

Dokladnie, chociaz na poczatku byl po prostu ok, ale dobra gra aktorska, solidne scenariusze, fajne historie (nie jakies strasznie wymyslne, wszystko jest dosc proste i prawdopodobne), nawet jak sie domyslisz konca odcinku to i tak przyjemnie sie oglada, jak oni do tego dochodza, dla mnie bardzo dobry serial kryminalno-obyczajowy. Poki co widzialem 6 odcinkow i za kazdym razem jest lepiej, a E05 jest swietny.

Nie wspominajac, ze znowu moge popatrzyc sobie na Starbucks troche bardziej kobiecej roli :D Niezbyt ladna, niezbyt zgrabna, ale nie da sie jej nie lubic :)

esaar

Dla mnie miłe zaskoczenie tego sezonu.Uwielbiam bohaterów z problemami:) Wielki plus!!!!Czekam na następny sezon.
P.S.No i te widoki Wyoming-bezcenne...

ocenił(a) serial na 8
danc23

Nic dodac, nic ujac :)

Brat_Dextera

Racja, serial cieniutki, brakuje mi tu Zombie i za mało jest w nim keczupu.

kuba910

Na pewno trochę przewidywalny, ale klimatyczny, fajnie ukazana prowincja USA. Jestem fanem Justified i Longmire trafił w moje gusta

ocenił(a) serial na 7
kuba910

Ogólnie to szału ni ma ale można śmiało oglądnąć. Lubię takie klimaty.
Boję się tylko że wnet to w tym hrabstwie braknie żywych obywateli bo do tej pory to mordują się na potęgę.
Tu właśnie widzę największą przesadę. Prawie wszyscy znają się po imieniu a co drugi okazuje się mordercą.

ocenił(a) serial na 9
speedy179

fajny klimat , w tle przewija się wątek głównego bohatera, za muzykę 10/10 szczególnie mój ulubiony kawałek "houses - a quiet darkness"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones