PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788805}
6,5 745
ocen
6,5 10 1 745
Lore: Opowieści niesamowite
powrót do forum serialu Lore: Opowieści niesamowite
ocenił(a) serial na 6
DziurawaMarysia

Ten serial już trwa czy dopiero się rozpocznie? Jak trwa to czy już widziałeś i czy jest wart obejrzenia?

Sylar_Heroes

Pierwszy sezon już się zakończył i jest dostępny ma platformie streamingowej Amazon.
Co do samego serialu to nie oglądałem, więc się nie wypowiem.

ocenił(a) serial na 6
DziurawaMarysia

Ale masz zamiar obejrzeć?

Sylar_Heroes

Kiedyś obejrzę. Póki co brak czasu.

ocenił(a) serial na 6
DziurawaMarysia

Ok, może mnie się uda, chociaż teraz paźdźiernik to dużo seriali wróci

Sylar_Heroes

Jak obejrzysz to daj znać co sądzisz.

ocenił(a) serial na 6
DziurawaMarysia

Widziaełem pilot, i tak średnio, jest to formie filmu biograficzno-historycznego, najpierw taki wstęp jak ludzie chorowali w XIX w. i potem niby fabuła ojciec ma dwójkę czy trójkę dzieci (nie jestem pewien) i one chorują na śmkertelne choroby (gruźlice u umierają) a międzyczasie sceny serialu przeplatane są scenami autentycznymi, niby z XIXw narrator opiwiada jak robili trumny, ze chowali ludzi za życia w trumnach bo lekarze wtedy nie byli pewni czy ktoś umarł. Jakiś patent pokazywali jak "umarły" oznajmiał pod ziemią że jednak żyje żeby mogli go szybko odkopać. Ale w większości przypadków ludzie nie zostali wykopywani i jak to narrator powiedział "umierali po raz drugi" - ot to takie streszczenie, nie wiem czy Cię zachęci czy nie :D

ocenił(a) serial na 6
DziurawaMarysia

Skończyłem 6 odcinek, każdy odcinek opowiadsa inną historię, nawet mnie wciągnęło trzeba się skupić, można jsię czegołś dowiedzieć , a ostatni odcinek jest dosyć creepy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones