PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663086}
6,7 893
oceny
6,7 10 1 893
Low Winter Sun
powrót do forum serialu Low Winter Sun

niezły klimat noir

ocenił(a) serial na 6

ale scenarzystom chyba zabrakło inwencji, bo zakończenie serialu (moim zdaniem) beznadziejne.
W czołówce świetny kawałek w wykonaniu Bettye Lavette.

ocenił(a) serial na 7
hmszup

Za każdym razem gdy pomyślę o Low Winter Sun chcę zmienić jego ocenę na nową z przedziału 5-8. Fakt, że o żadnym innym serialu obecnie nie myślę utwierdza mnie w przekonaniu, że 7-8 jest najbardziej adekwatne. Tego klimatu, który słusznie zauważasz obecnie nie oferuje żaden inny serial a niezależnie od tego co myślisz o samym finale (mnie się podobał, ale nie mam monopolu na 'rację') to Mark Strong dał w nim kosmiczny popis.

Zamiast pójść w stronę dennego procedurala, w którym Frank Agnew jest geniuszem zbrodni, zmagającym się co tydzień z nowymi przeciwnościami losu, napisanymi przez jednego z 40 frelancerów, twórcy dali nam zajebiście inteligentnego faceta, który ewidentnie nie radzi sobie ze sobą w relacjach, wkurza się, robi błędy, dostaje po mordzie etc. Widać w tym wszystkim jakość a jeśli się nad tym lepiej zastanowić to nie widziałem w swoim życiu zbyt wielu bardzo dobrych seriali.

Ok przekonałeś mnie. Daję jednak 8:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones