PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742520}

Lucyfer

Lucifer
7,9 116 758
ocen
7,9 10 1 116758
5,3 3
oceny krytyków
Lucyfer
powrót do forum serialu Lucyfer

lubię ten serial (oglądam dopiero 3 odcinek) ale aktorka grająca tą policjantkę (piękna przyznam) ma spojrzenie/wzrok jakby cały czas była na haju.Przynajmniej ja mam takie wrażenie:)

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

Romek, Ty chyba też na haju... "makijarz" ? ;d

ocenił(a) serial na 7
oleccka

no nie ,nie biorę :) ,choć jak mawiał mój kolega "życie na trzeźwo jest nie do przyjęcia" .Co do makijażu masz rację bo zorientowałem się od razu po opublikowaniu (pisałem post na moim telefonie i nie zwróciłem uwagi ,że słownik mi sam to zmienił.To i tak dobrze bo czasem uparcie całkiem inne słowa mi wstawia) ,ale cóż jak to jest jedno z niewielu forów w internecie ,gdzie nie można edytować swoich własnych wypowiedzi:(
Tak , wiec ogólnie sorry za byka ,a co do aktorki to w kolejnych odcinkach przestała mieć takie spojrzenie

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

Kolegujesz się z Bogusiem Lindą? :p
Spoko, luz... nawet mistrzom się zdarza! ;p
Osobiście, wolę wzrok Lucyfera ;)

ocenił(a) serial na 7
oleccka

hm.. niestety nie znam Bogusia osobiście ,choć bardzo bym chciał.Nawet nie wiedziałem ,że to jego tekst (pewnie z "Psów")

romek_krakow

no nie klam, ze ci zmienilo na rz :P
Ale fakt, ten blad edycji jest tutaj ciezk owkur.wiajacy. Obsluga twierdzi, ze zadnego bledu nie ma, a fakty sa takie, ze na wiekszosci systemow operacyjnych i przegladarkach nie dziala mozliwosc poprawek od razu po publikacji, a nie po jakims czasie, odpisaniu przez kogos.
Ale wazne, zebys zapamietal ten makijaz :)
Przy czym slusznie to spostrzegles, dopiero teraz siergnelam po ten serial i jakos tak od 2 zaczelam zwraca uwage, ze aktorka wyglada z tych oczu jak zmecozna, niewyspana kura odmowa albo krolik, albo wlasnie nacpana. Probowalam dostrzec w czym tkwi blad, chyba daja jej pod okiem i na dolna powieke roz zamiast czarnego podkreslenia i zle to wyglada. Jak miala raz taki bardziej "dzi.wkarski" makijaz, to nie bylo tak tego widac.

ocenił(a) serial na 7
alisspl

Twoja sprawa czy wierzysz czy nie wierzysz ale faktycznie mój telefon dziwnie czasem zmienia słowa nawet na takie których nie ma w żadnym języku. Nie wiem czego to wina czy tego że brat używał wcześniej tego telefonu czy czegoś innego,ale tak mi czasem telefon robi(nie dawno robiołem hard reset a problem jest nadal -"PricewaterhouseCoopers" -to słowo mi wyskoczyło jak chciałem napisać słowo problem.) Tak samo np w poprzednim zdaniu napisał mi na początku słowo "tak" w ten sposób "taaak" a zamiast "robi" napisał "rybi".Co zauważę od razu poprawiam. Oczywiście czasem się zdarzy ,że zrobię byka sam z siebie (za Miodka się nie uważam), choć bardzo rzadko bo dyktanda zawsze pisałem dobrze:)Prędzej łapię się na literówkach bądź zjadaniu liter. Co do telefonu jak widzę takie kwiatki to usuwam ze słownika ,ale dalej się to zdarza ( teraz jakbym nie zauważył to zamiast "ale" wyskoczyło mi "alles" i nie mam pojęcia z czego to wynika. Kiedyś słyszałem ,że można wgrać gotowe słowniki ale nigdzie nic takiego nie znalazłem ,więc jeśli masz jakąś wiedzę na ten temat przypadkiem to chętnie posłucham. A może wiesz Ty lub kto inny z czytających ,jak inaczej poradzić sobie z takimi kwiatkami po za uważnym sprawdzaniem co wyskoczy i ew kasowanowm dziwnych słów ze słownika?

Tak czy inaczej pozdrawiam i tak z edycją wpisów jest tu problem.Kłopot tez jest często a raczej prawie zawsze, jeśli pisze się dłuższy post i kliknie zapisz , wyskakuje błąd i całe pisanie diabli biorą.

romek_krakow

Blad wyskakuje jezeli tworzysz nowy temat.
Nie, ale ty napisales, ze ci zmienilo makijaz na makijarz, to jest polski slownik, a przyklady podajesz na slownik angielski. Tak samo masz w Chrome.
Wejdz w opcje i wylacz sprawdzanie pisowni albo ustaw jezyk polski jako glowny, przejrzyj tez slownik, do ktorego mogles dodac na sile slowa jako poprawne.
Najlepiej wylaczyc i samemu sie uczyc z ksiazek na pamiec slow, te slowniki rozleniwiaja. Korzystac, to powinien z nich obowiazkowo ktos kto nie zna ortografii w ogole i kazde slowo pisze zle. Inni powinni cwiczyc mozg czy raczej pamiec wzrokowa co do wyrazow.

ocenił(a) serial na 7
alisspl

Widzisz akurat slownik w telefonie mam ustawiony na polski i tak wyskakuje.I wczorajszy komentarz i dzisiejszy pisałem z telefonu a nie bardzo zdążyłem go nauczyć głupich słów bo około 2 tygodnie temu robiłem hard reset.A zawsze słowa do slownika dodaje z uwagą i takich nie dodawałem ,więc nie masz racji ani ,że nauczyłem słownik głupot ani ,że jest ustawiony inny slownik.I tak zmieniło mi makijaż na makijarz tak jak mi zmieniło tak na taaak i zmianiło na zmienilo

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

Hahahaha:) Aktorka ma takie wory pod oczyma jakby imprezowała 24h na dobę :D Nie wiem jak wygląda jej życie, ale chyba mało sypia. W sezonie 3 już jej się polepsza imidż :)

romek_krakow

Mnie się ona wcale nie podoba, taka jakaś krzywa jest haha faktycznie jak by coś brała.

ocenił(a) serial na 9
romek_krakow

Z początku myślałam, że to przebywanie z Luckiem w pewnym sensie odbiera jej energię życiową i stąd ten wygląd. Ale nie zostało to potwierdzone, a w 3 sezonie już ma więcej makijażu... może chcieli żeby miała taką "urodę"...

ocenił(a) serial na 9
romek_krakow

Myslałam ze tylko ja tak mysle. Wyglada jakby miala zapalenie spojówek. Irytujace =X

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones