Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 3 Lucyfer Sezon 3, Odcinek 20
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Anioł z San Bernardino

The Angel of San Bernardino 43m
8,5 1 179
ocen
8,5 10 1 1179
Lucyfer
powrót do forum s3e20

S03e20

ocenił(a) serial na 7

Mam przeczucia ze po tym odcinku znowu niebo i fantastyka odejdą na bok i na pierwszy plan znoooowu wejdą rozeterki zyciowe "jaka to chloe nie kest biedna" a szkoda. A i oczywiście obstawiam ze nie do konca sezonu nie dowie się ze Lucek to diabeł ale do tego się już chyba przyzwyczaiłam...

ocenił(a) serial na 9
zuzanna999

ja już sama nie wiem co o tym myśleć. Pierce nagle ma wyrzuty sumienia i jest tym dobrym?? Lucifer wariuje. Chloe jak jakaś nastolatka. Bardzo dziwacznie prowadzą relacje między bohaterami. Serio. Mega ciekawa jestem co będzie dalej. A oglądając zwiastun 21 odcinka wręcz nie mogę się doczekać. Strasznie mi szkoda Lucifera.

maaajenka

Trzeba pamiętać, że Pierce tak naprawdę nie jest zły, jeśli możemy mu wierzyć. Mówił w poprzednich odcinkach, że zabił Abla, bo jeśli by tego nie zrobił to Able zabił by go. Chciał wykonać swój plan mając gdzieś uczucia Chloe, bo już po tylu latach jest znieczulony, ale kiedy zaczął myśleć jak to na nią wpłynie mógł uznać to za skrajnie samolubny pomysł. Jego własne życie nie jest dla niego nic wartę, więc nie chciał psuć komuś życia, które ma znaczenie.
Lucifer faktycznie ostro poleciał, ale może to strach, że jego ojciec jest w stanie kontrolować jego zachowanie. Jakby miał nad nim coraz większą kontrolę.
Chloe to no cóż, po takim czasie bez bycia z kimś blisko zaczęła nadawać temu większe znaczenie i po prostu przesadza, ale to tak mam wrażenie Chloe już ma.
Po za tym myślałem, że w tym pokoju przesłuchań już Luci będzie tak na skraju emocji, że po prostu pokaże jej skrzydła, no ale trudno. Może się okazać, że zrobi to dopiero na koniec serialu, bo w sumie to, że Chloe nie wierzy mu kim naprawdę jest jest ważnym elementem serialu i nie wiem, czy tak chętnie to wyciągnął. Twórcy muszą mieć dobrze przygotowane późniejsze wydarzenia z Chloe wierzącą mu, żeby jej tę wiedzę dali.
Ciekawe, czy w następnym odcinku tak po prostu zabiją Kaina, czy będą jakieś inne akcje.

ocenił(a) serial na 7
Furashu

też miałam nadzieję, że pokaże jej skrzydła w tym momencie, albo nawet zrobi to nieświadomie w wyniku zmęczenia, ale niestety.... Zaczyna mnie to już męczyć.

mannaga

Prawdopodobnie ten moment nigdy nie nadejdzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones