Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 3 Lucyfer Sezon 3, Odcinek 23
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Kwintesencja Deckerstara

Quintessential Deckerstar 43m
8,8 1 244
oceny
8,8 10 1 1244
Lucyfer
powrót do forum s3e23

s03e23

ocenił(a) serial na 8

Można powiedzieć że Lucyfer w końcu zrobił to co już dawno powinien zrobić! Najwyższa pora bym rzekł. Ale, końcówka ciągała nas od sufitu, po dno i 3 metry mułu, smutne i dobre wiadomości, co myślicie o odcinku, jakie są wasze odczucia? Co sądzicie o kawałku Claire Guerreso pt. Ashes. ? Zrobił klimat, na samym końcu siadł idealnie nieprawdaż ? Ciekawe co przygotowano dla nas w ostatnim odcinku...

kici1234

Co to nutki z końcówki odcinka mogę się zgodzić,bardzo dobrze wyszła. Co do samego odcinka,przed obejrzeniem na yt zauważyłem urywek z tego odcinka a raczej miniaturkę Amenadiela ze skrzydłami trzymającego kogoś,samego filmiku nie odpalałem by sobie nie zaspoilerować bardziej,ale pierwsza myśl ze to może być Linda. Tak czy siak smutna końcówka ;/ Ciekawe jak przygotowali ostatni odcinek sezonu. Mam nadzieje ze będzie jeszcze lepszy niż ten.

Hagen99

jedno jest pewne, w serialu czekaja nas zmiany

ocenił(a) serial na 8
kici1234

Ja kończę ocierać łzy i mam nadzieję, że finałowy odcinek (i oby ostatni w ogóle!) będzie przynajmniej tak dobry jak ten. Bo przykro by było, gdyby najpierw spieprzyli serial tak nużącym i ciągnącym się 3 sezonem, a potem jeszcze poszli w totalne przewidywalne, tandetne zakończenie :( A chyba może tak być..

użytkownik usunięty
kici1234

szkoda, ze ją ubili. Fajna postac

ocenił(a) serial na 6

Z jednej strony szkoda, ale z drugiej pięknie przedstawili jej drogę odkupienia. To była czysta przyjemność oglądać Tricię Helfer :) Charlotte Richards to była jedyna postać zagrana na stałym wysokim poziomie od początku do końca.

ocenił(a) serial na 9
Azqabat

wiecie moze i ten sezon byl nuzący bo długi ale zeby lucyfer zrobil to co zrobil, potrzebowal pare razy rozbic sie o drzewo zeby zobaczyc ze przed nim jest gesty las. gdyby nie kain, lucyfer nigdy by nie przyznal jak bardzo zalezy mu na chloe. wspolan scena chloe i ;icyfera wg mnie bardzo fajna i ta jego mowa... super.
co do charlote to dopiero co zaczelam ja lubic a tu smierc. pierwszy raz zaplakalam na tym serialu, swietnie zagrane, soundtrack genialnie zrobil klimat, i do tego zlamane serce dana... naprawde dobrze zrobiona scena.
juz dawno nuie bylo tak dobrego odcinka, w ogole widze ze odcinki ktore robi glowna ekipa piszacych czyli idy modrowich i joe henderson sa najlepsze a reszta no coz zapychacze...
mam tylko nadzieje ze ze finale nie spartola tej chwilowej poprawy stosunkow lucyfera z chloe i chociaz przez chwile nacieszymy sie prawdziwym deckerstar.

Oglądając dopiero teraz. Ach, jak oni mnie wkurzyli. Przecież związek z Danem byłby świetnym wątkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones