Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 3 Lucyfer Sezon 3, Odcinek 9
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Grzesznik

The Sinnerman 43m
8,4 1 315
ocen
8,4 10 1 1315
Lucyfer
powrót do forum s3e9

S03E09

ocenił(a) serial na 10

Hmmmmm spodziewałem się ciekawszego aktora do roli Sinnermana i większej trudności w jego złapaniu....Chyba, że to jakaś fałszywka....I wkurza mnie Pierce gdy psuje love story Chloe i Lucka agrrr.

krychu9

Przecież Pierce to Sinnerman ;) connect the dots ;)

ocenił(a) serial na 10
Trinity149

przecież to za łatwe by było jakby Pierce był Sinnermanem. Ja podejrzewam że Sinnermanem może być jakiś Anioł bo wie o sile lucyfera i o jego mocy tzn. jak im przeciwdziałać. Pewnie Sinnerman powiedział temu czarnemu że jak go złapią to oczy ma sobie wydłubać

Adi323_filmweb

no wlasnie! to samo sobie pomyslalem!
ten murzyn za szybko sie zdemaskowal + przyszedl sobie do knajmy tylko po to aby sie zdemaskowac.
po mojemu to nie jest sinnerman ;)

ocenił(a) serial na 9
krzynu

mam to samo. pirce przyszedł do lucyfera i powiedzial ze sinnerman jest bystry, przewiduje, wszystko dokladnie obmysla i w ogole, a tu takie proste. mysle ze murzyn dal sie specjalnie zlapac i to jakas podpucha.
co najciekawsze ogladalam przed chwila jeszcze raz odcinek 9 i jest takie ujecie kiedy murzyn siedzi przy karetce i lucyfer chce do niego isc spojrzec mu w oczy a chloe go powstrzymuje, jest przez sekunde ujecie na twarz pircea jak patrzy na murzyna i powiem szczerze to bylo spojrzenie pod tytułem "wiesz co masz robic". nie chcialabym aby wyszlo ze pirce jest sinnermanem bo to za prosto ale pierwszy raz tak o nim pomyslalam i to jak sie napraszal chloe zeby go wziela zamiast charlotte. dziwne to.

poza tym mam teorie, ze sinnermanem moze byc sam lucifer tylko o tym nie wie, pirce to aniol, brat lucifera, a historia ktora opowiedzial pirce o bracie jest prawdziwa, mial tu na mysli uriela ktorego zabil lucifer. moze pirce chce odebrac wszystko lucyferowi, zaczął od twarzy, potem chloe i zostanie z niczym? zabierze lucyferowi wszystko na czym mu zależy.
to taka moja luzna teoria

ocenił(a) serial na 8
olika_3

Skoro Pierce miałby być bratem Uriela to jest bratem Lucyfera, więc teoria słaba bo Lucek by go rozpoznał.

olika_3

Nie ma opcji aby lucek nie poznal drugiego aniola (oni sie wszyscy znaja przeciez + wiedza jakie ma kazdy z nich zdolnosci), no chyba, ze jego zdolnoscia (porucznika) bylo by ukrywanie sie i zmiana wygladu - w co szczerze watpie.
ale czemu sinnermanem ma byc lucek? jak to niby mozliwe? sam siebie porwal i pobil? no bez jaj...

ocenił(a) serial na 9
krzynu

ok ok, przyznaje ze jest sporo luk w moim rozumowaniu, ale załóżmy ze sinnerman to ciemna strona lucyfera, jego druga strona ta zla, ktora ma w srodku? w koncu sinnerman zna wszystkie pragnienia i obawy lucyfera? jest to troche naciągane ale możłiwe. nie wiem w jakiej postaci by był on ukazany ale jesli to rawda to mogl zlecic porwanie lucyfera by pokazac mu kim sie stal, dobrym aniolem ktory rozwiazuje zagadki i pomaga policji, moze chce mu przypomniec kim byl i kim powinien byc. jest to troche zagmatwane ale chyba lepsze niz porucznik.
co do marcusa na pewno jest on jakims aniolem, czytalam ze jeden z braci lucyfera mial dar zmiany, przeobrazen czy cos takiego. wiec tez tu jest mozliosc. poza tm jest on zazdrosny o lucyfera, juz troche odseparowal go od chloe, w sumie lucyfer bardzo nie protestowal zajety swoimi sprawami.
nie wiem jak wam ale mi bardzo podobala sie scena lucyfera z maze, gdy byl on zamkniety w chlodni, mysle ze niedlugo on sam stanie przed takim wyborem i rozterka jaki ma maze wzgledem amenadiela. tom ellis naprawde swietny jest w tym serialu, uwielbam go.

ocenił(a) serial na 8
krzynu

We wszystko zamieszany jest Pierce, widac jak teatralnie trzyma na muszcze "Sinnermana". Odegral szopke zeby Chloe mu uwierzyla. Uwazam, ze nie jest on Sinnermanem, ale moze byc jego czlowiekiem. Sinnerman jest ponoc potwornie wplywowy, niby moze wszystko, dlatego mogl celowo przeniesc porucznika na posterunek Chloe.

krychu9

Przy takim odcinku ktoś musiał założyć temat, nie ma bata! :P

Od razu przechodzę do Sinnermana i.. czuję lekkie rozczarowanie, jeśli to faktycznie jest Sinnerman. Albo Pierce faktycznie jest tylko po to, aby namieszać w wątku romantycznym jako ten 'trzeci' (w tym odcinku było to aż nadto zarysowane + ta scena, jak Peirce przenosi stół czy co tam, Welling mięśnie naprężone i Chloe zaparło dech w piersi, haha :D) albo czarny nie jest prawdziwym Sinnermanem a robi za podpuchę. Zakładając jednak, że to faktycznie Sinnerman to mam mieszane uczucia. Z jednej strony fantastyczna scena, kiedy Lucek dał sie zamknąć i scena ala skype przez stary tv, kiedy Sinnerman ma odp. na wszystko od Lucyfera (chodzi mi o jego wiedzę - Lucek mógł zakładać to i owo a tu proszę: koleś o wszystkim wie) a zaraz potem śmiesznie Sinnerman wchodzi do knajpy i daje się złapać jak amator (w tym Pierce go tak powala, że aż żal było tego 'złego' Sinnermana, lol). A na koniec, ponownie, domniemany Sinnerman wydłubuje sobie oczy.. to akurat, przyznam, na cliffhanger bardzo apetyczne i nie mogę doczekać się następnych odcinków.

ocenił(a) serial na 10
krychu9

No to mamy odpowiedź na wszystko w 10 odcinku. Moje przewidywania stały się prawdą tylko nie wiedziałem, że tak się będzie naprawdę nazywał "człowiek grzesznik" plot-twist "Firstborn of the History humanity"

ocenił(a) serial na 10
krychu9

Zerżniete z supernatural troche.

ocenił(a) serial na 10
krychu9

The world's first murderer Cain

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones