Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 5 Lucyfer Sezon 5, Odcinek 10
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Cholerne karaoke

Bloody Celestial Karaoke Jam 44m
7,2 814
ocen
7,2 10 1 814
Lucyfer
powrót do forum s5e10

Mjuzikal

ocenił(a) serial na 8

Kto wymyślił żeby przerobić ten serial na musical? Tragikomedia marnująca ludzki czas

ocenił(a) serial na 8
zygi1066

Ta tragiomodie byla akurat bardzo zbawna i dawno tak sie nieusmialem,wiec odcinek na duzy plus,bardziej od tego czarno bialego co i tak cos wniosl.

Morden74

Fakt, aż byłam zaskoczone, że wyszło to tak bardzo fajnie. Jeden z lepszych odcinków, właśnie z powodu musicalu.

zygi1066

Czekałam tak długo na kontynuację i szczerze jestem zawiedziona po tym odcinku bo to faktycznie jakaś tragedia przerobić taki dobry serial na musical . Straciłam ochotę na dalszy ciąg 5 sezonu i ogólnie Lucyfera którym byłam zafascynowana

Magda_Szymczak

Polecam maść, wiadomo do czego. Odcinek mega, ten serial zawsze był i będzie "z przymrużeniem oka", kołkom mówię zdecydowane "nie" ;)

Magda_Szymczak

Zgadzam się.. wyłączyłam bo nie dałam radę dalej oglądać tej fali żenady. Ogólnie bardzo na sile to wszystko.. jestem mega zawiedziona

zygi1066

Popieram. Od momentu skopania 'Bad to the Bone' po prostu przewijałem te durne wstawki, chociaż już przy utworze Queen dostałem migreny.

ocenił(a) serial na 9
zygi1066

Serial przerobił? To jest jeden konkretny odcinek, którego motywem przewodnim było śpiewanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones