Lucyfer (2016-2021)
Lucyfer: Sezon 5 Lucyfer Sezon 5, Odcinek 9
Odcinek Lucyfer (2016-2021)

Rodzinna kolacja

Family Dinner 43m
8,0 668
ocen
8,0 10 1 668
Lucyfer
powrót do forum s5e9

II cz

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś wie kiedy będzie druga cześć 5sezonu ?

ocenił(a) serial na 9
dziunia_jd_96

Ja się również pytam kiedy będą kolejne odcinki w sezonie 5. Trochę dziwne, że tylko 8 odcinków wypuścili.

dziunia_jd_96

Z nieoficjalnych źródeł dopiero w następnym roku. Ekipa nie zdążyła jeszcze nagrać finałowego zmienionego odcinka S5 przed pandemią (Netflix oświadczył, że powstanie 6sezon co wymagało też w rzeczy samej zmianę scenariuszu finałowego odcinka), dlatego Netflix zdecydował się podzielić sezon na 2 części (AiB), żeby już coś puścić na platformie

ocenił(a) serial na 9
dziunia_jd_96

Wg Toma Ellisa w okolicach świąt bozego narodzenia, ale oficjalnej daty nie ma. Pewnie sami jeszcze do końca nie wiedzą

ocenił(a) serial na 10
dziunia_jd_96

Optymistycznie mam nadzieję, że pod koniec tego roku

ocenił(a) serial na 7
dziunia_jd_96

Z nieoficjalnych źródeł... podobno druga częścią pierwotnie miała wyjść pod koniec tego roku (grudzień bodajże), ale przez pandemię nie nagrali finału więc na pewno premiera zostanie przesunieta. Z tego co wiem nadal nie zaczęli nagrywać, a jak zaczną to przez środki bezpieczeństwa praca będzie spowolniona. Chodzą plotki, że wyjdzie na początku przyszłego roku, ale scenarzyści nie marnują czasu i zaczęli już pisać scenariusz do 6. sezon :)

ocenił(a) serial na 8
RealnA

24 września zapowiedzieli że będą kręcić finałowy odcinek sezonu więc sporo trzeba będzie poczekać

ocenił(a) serial na 7
dziunia_jd_96

Nowe odcinki 28 maja

ocenił(a) serial na 8
dziunia_jd_96

28.05.21

ocenił(a) serial na 7
dziunia_jd_96

dzis :D

Skold

Gdzie można oglądnąć oprucz netflix?

ocenił(a) serial na 10
klaudiahud

można sezony od 1-3 obejrzeć na kanale fox

ocenił(a) serial na 10
klaudiahud

z tego co widziałem lucyfer jest na mortes. pl

ocenił(a) serial na 10
klaudiahud

Tu można obejrzeć
https://vizjer.pl/serial-online/113/lucyfer-lucifer

ocenił(a) serial na 10
dziunia_jd_96

od dzisiaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones