PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559330}

Ludzie Chudego

5,5 6 982
oceny
5,5 10 1 6982
Ludzie Chudego
powrót do forum serialu Ludzie Chudego

Jest nareszcie polski serial (i to nie chamski tak jak Kiepscy) w którym potrafimy śmiac sie z siebie...no...może bardziej z policji i nagle taka krytyka!?Mnie się bardzo podobał...jest Nasz i ja z rozbawieniem oglądałam każdy odcinek.

ocenił(a) serial na 1
Kalina102

bo lepszy cham i prostak niż banda nie rozgarniętych głupich facetów

ocenił(a) serial na 6
waksi89

Pewnie lubisz amerykańskie komedie w których najczęstszym gagiem jest puszczanie bąków i "bekanie".Co do "Ludzi Chudego" to własnie głupota policjantów jest tutaj wyśmiewana.Nie załapałeś w czym rzecz?

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Zgadzam się. Dopiero niedawno zaczęłam oglądać Ludzi Chudego i jestem pozytywne zaskoczona. Lekki, zabawny, przyjemnie się ogląda. Przy niektórych scenach nie mogłam się powstrzymać od głośnego śmiech. Nie rozumiem skąd tak wielka krytyka:/

Kalina102

Mnie zawsze serial bardzo się podobał, od jego pierwszego odcinka. Pełny humoru, dobra obsada, a i niekiedydużo akcji, jak np. w ostatnim odcinku 1 serii. Szkoda, że to już prawdopodobnie koniec.

ocenił(a) serial na 6
Rexus88

Przecież jest druga seria...w sumie 26 odcinków..i mam nadzieję że dokręcą trzecią serię...czekam na to!

Kalina102

Wiem, że jest, ostatni odcinek pierwszej dałem tylko jako przykład. Też mam nadzueję ze 3 seria powstanie, chociaż na przyszły rok.

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Po przeczytaniu, że jest druga seria rozpaliła się we mnie nadzieja, ze może widziałam tylko pierwszą serię i przede mną jeszcze druga, ale potem do mnie dotarło, że przecież już widziałam drugą... niestety:( Mam wielką nadzieję, że nakręcą trzecią serię:)

ocenił(a) serial na 7
ms_Estreicher

hej hej tylko nie takich chamskich jak kiepskich chyba że oglądałaś tylko ostatnie odcinki jeśli tak to odsyłam do tych pierwszych tak do 200 odcinka jeśli to zobaczysz to przekonasz się że kiepscy to jest najlepszy serial komediowy jaki powstał. W "starych" kiepskich każdy odcinek miał jakiś morał, ale to nie temat aby się nad tym dłużej rozpisywać .

ocenił(a) serial na 6
kksgogo123

Ojej! Może za ostro powiedziałam! Kiepscy to nie najgorszy serial...to jest momentami nawet dobra karykatura na przeciętnego Polaka.Uważam jednak ..że za długo ten serial kręcono i kolejne odcinki zalatywaly już brakiem tematu.Mnie niestety denerwuje wulgarnośc naszych rodaków...a jak zauważyłam właśnie takie "zagrywki" podobały się najbardziej przepraszam za wyrażenie ...pokazywanemu w serialu.. przeciętnemu Polakowi.

ocenił(a) serial na 4
Kalina102

No właśnie w tym rzecz, że nie polski. Zwyczajna kalka z amerykańskiego serialu. Jestem przeciwniczką nacjonalizmu, ale ten film jest naprawdę tylko polskojęzyczny. Oglądałam tylko pierwszy sezon i już tam były takie rzeczy, które zupełnie nie pasowały do polskiej rzeczywistości np.: zakaz zbliżania się do byłej żony. Polskie sądy nie wydają takich orzeczeń. Albo rozmowa żony Chudego z sąsiadką. W Polsce nie powstają takie nieporozumienia, bo są inne formy językowe. Prostytutki, jak inne osoby z półświatka, od razu mówią do wszystkich na ty, a pozostali używają zwrotów pan/pani. Wiadomo, kto jest kto i nie ma siły, żeby się pomylić.

ocenił(a) serial na 6
kociara_4

W każdym filmie..czy serialu można doszukiwac sie zapożyczeń.Życie też jest taka mieszanką...słownictwo..zapożyczone z amerykańskiego i wiele innych przykładów.W każdej produkcji można doszukac się jakiś niezgodności...więc nie czepiajmy się takich szczegółów.Ważne żeby uśmiech gościł podczas oglądania komedii.

ocenił(a) serial na 4
Kalina102

W każdym razie wolałabym, żeby takich "kwiatków" nie było. Nie mąciło by mi nic wtedy przyjemności oglądania Żurawskiego :)

ocenił(a) serial na 4
kociara_4

Widać, że nie wiesz o czym piszesz, jak nazywasz "Kiepskich" chamskim serialem. Jak byś oglądała, to byś wiedziała, że Ferdek jest po prostu obciążony straszną chorobą genetyczną - chamicą, w dodatku zaraźliwą.

Kalina102

Ale to nie są żadne zapożyczenia tylko dokładna kalka serialu "Paco i jego ludzie", tak jak "Niania" była kalką, tak jak "Hela w opalach", tu mamy dokładnie to samo, w dodatku dużo gorzej wykonane. Dla mnie serial jedt dnem. Ale każdy ma gust jaki ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones