PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704472}

Luke Cage

6,7 23 586
ocen
6,7 10 1 23586
6,4 7
ocen krytyków
Luke Cage
powrót do forum serialu Luke Cage

Właśnie skończyłem drugi odcinek i wcale nie nie nudzę oglądając Luka. Polecam!

ocenił(a) serial na 10
dustin_pietruszewski

*się nie nudzę oglądają Luka. Polecam!

ocenił(a) serial na 7
dustin_pietruszewski

jak można być tak nieobiektywnym w ocenie żeby wystawiać 10/10 po obejrzeniu odcikna albo dwóch?

ocenił(a) serial na 5
marcin_lendzion

Bo kolega daje albo 10 albo 1 z tego co zobaczylam na profilu, nie zauwazyl ze pod 6 jest np film niezly

ocenił(a) serial na 10
marcin_lendzion

Ocenę wystawiłem po obejrzeniu całego serialu.

ocenił(a) serial na 5
dustin_pietruszewski

Ocena byla widoczna po wpisaniu pierwszego postu w ktorym napisales ze obejrzales drugi odcinek wiec sam sobie zaprzeczasz.albo obejrzales caly i napisales ze obejrzales dwa albo obejrzales dwa a puszesz ze caly

ocenił(a) serial na 10
monia_tomaszek

Nie, ocenę wystawiłem później, wiem lepiej.

ocenił(a) serial na 5
dustin_pietruszewski

Ja wiem lepiej bo jestem starsza i wiecej w zyciu widzialam,:) ja tylko komentuje to co zobaczylam pojawil sie ten komentarz wraz z ocena i tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 10
monia_tomaszek

To komentuj, przecież nikt Ci nie zabrania, ale nie rób z kogoś debila. Tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 5
dustin_pietruszewski

Nie mialam zamiaru ale skoro sie poczuwasz to moze cos w tym byc

dustin_pietruszewski

Ja na razie widziałem Pilot, jest dobrze ale bez zachwytów. Zobaczymy jak będzie dalej.

ocenił(a) serial na 7
patryks83

też będzie dobrze, ale bez zachwytów ja jestem aktualnie na odcinku 4

ocenił(a) serial na 7
dustin_pietruszewski

obejrzalem caly 1 sezon i moja ocena sie nie zmienia

dustin_pietruszewski

Dno i reszta czarnego mułu! Ten film skierowany jest do czarnoskórej, niewykształconej i bezrobotnej publiczności o obniżonym poczuciu własnej wartości. 'Serial o pierwszym czarnym Superbohaterze komiksowym, stworzonym na początku lat 70-tych w USA na skutek żądań partii Czarnych Panter, aby czarni amerykanie nie czuli się gorsimi od białych.' Trzeba być naprawdę znudzonym życiem białym człowiekiem, żeby oglądać serial o Superbohaterze z murzyńskiego getta i o pseudo problemach Afroamerykanów z Harlemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones