PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 433
oceny
7,9 10 1 36433
7,7 13
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

W scenie sezonu 4, gdy Megan po raz pierwszy rozmawia z Lutherem mówi, że słyszy głosy Alice...najbardziej zastanawia mnie jej wypowiedź, że Alice powiedziała do niej coś czego nie rozumie, mianowicie: "Byp, byp".
Znamy to z odcinka wcześniejszego sezonu, gdy Alice rozmawiając z Lutherem nazywa siebie "Strusiem Pędziwiatrem" i wydaje właśnie taki dźwięk: "Byp", "Byp".
Stąd moja rozterka...skąd Megan mogła o tym wiedzieć...
Nie daje mi to spokoju...może ktoś ma jakieś pomysł?

Madzik33

Morgan podsluchiwala rozmowy Alic, to wyrażenie moglo sie w nich pojawić. A o podsłuchu wiemy z rozmowy na ławce. Bardziej zastanawia mnie jak taka "zwykla" dziewczyna odkryla caly ten "związek" skoro byl on tajemnica...troche to niedopracowane.

ocenił(a) serial na 8
clockworkorange_27

Wyraźnie ma hopla na punkcie Luthera, więc mogła się o nim dowiedzieć przy okazji jego wcześniejszej inwigilacji (poprzedzającej ukazane w serialu włamanie do domku).

ocenił(a) serial na 9
Madzik33

Jeśli zaczną odgrywać bajeczkę pod tytułem młoda dziewczynka się zakochała w policjancie i po latach wraca by zrobić z siebie jego ofiarę będąc jednocześnie jego stalkerką to chyba obrażę się na ten serial :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones