PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107744}

Luz Maria

Luz María
7,0 3 083
oceny
7,0 10 1 3083
Luz Maria
powrót do forum serialu Luz Maria

Oglądam serial i jestem na 63 odcinku. Ciekawość mnie zżera, strasznie żal mi Sergia... Czy wiecie z kim będzie, czy znajdzie się jakaś dziewczyna dla niego? ;D

ocenił(a) serial na 5
ladyleptailurus

Tak, wcisnęli mu w scenariuszu jakąś nową "miłość", jak dla mnie trochę na siłę. Nie było to chyba zbyt wiarygodne ani rozwinięte w serialu. Tylko ot tak,żeby nie było, że taki pozytywny i szlachetny chłopak został sam w nagrodę, przez głównych bohaterów : )

panna_x_filmweb

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. To chyba juz standard: zazwyczaj z tego "trzeciego" robią ofiarę losu, najpierw właśnie szlachetny i ponadprzeciętnie dobry jak anioł, niby jego wątek się rozwija...a potem buuum nagle przestaje grac.... i prawie nic konkretnego o nim nie wiemy...

ocenił(a) serial na 5
ladyleptailurus

owszem, w latynoskich produkcjach często tak jest. Zazwyczaj dla tego trzeciego albo na siłę wymyślają nową ukochaną, albo go uśmiercają- wtedy główni bohaterowie mogą bez wyrzutów sumienia się połączyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones