PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97037}

Luzaki i kujony

Freaks and Geeks
7,9 4 194
oceny
7,9 10 1 4194
8,5 4
oceny krytyków
Luzaki i kujony
powrót do forum serialu Luzaki i kujony

Szkoła 80'

ocenił(a) serial na 8

Nostalgiczna podróż do szkoły mojej młodości (akcja toczy się w roku 1980), która - poza finansami - nie różniła się tak bardzo od szkoły polskiej. Pewne lewicowe wpływy widoczne (do political corectness NETFLIX i s.ka. 2023 i tak nie ma co porównywać), ale mimo tego serial promuje dobre postawy moralne. [W odróżnieniu od np. znanego serialu ze stacji T...N].
Poza tym nie jest to jakaś miałka, debilna komedyjka jakich wiele dziś uświadczymy. Humor (nie wciskany na siłę) i dialogi - przynajmniej w większości - inteligentne i niebanalne. Sama akcja może i nie porywa, ale też nie zamula. IMHO w sam raz.
Ogólnie kawał przyzwoitego serialu z walorami, jakich próżno szukać w ogromnej większości współczesnych produkcji w tym (i nie tylko) temacie.

ocenił(a) serial na 10
adbi

Jakież tam wypatrzyłeś lewicowe wpływy, przygłupie?

ocenił(a) serial na 8
yossarian84

Zadajesz pytanie, czy mnie obrażasz? Bo jeżeli pytanie to wypadałoby bardziej kulturalnie. Więc chyba tylko chciałeś mnie obrazić. W tym celu wystarczyło się ograniczyć do ostatniego słowa. Chociaż i tak osoby o twoim poziomie nie są w stanie mnie obrazić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones