PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510006}

Mój grzech

Mi pecado
7,5 2 033
oceny
7,5 10 1 2033
Mój grzech
powrót do forum serialu Mój grzech

TV 4 będzie więc zdominowane przez Maite znowu...Będziecie oglądać?

K_i_N_g_A_88

Akurat ,,Mój grzech" uważam za najlepszą telkę z udziałem Maite i gdy mam czas, chętnie oglądam po raz drugi ;)

ocenił(a) serial na 4
Strawberry_77

Ja się sama sobie dziwię, ale oglądam teraz drugi raz i mi się podoba nawet, z "Sortilegio" też tak było, za pierwszym razem nie podobało mi się, ale za drugim to się strasznie wkręciłam:). Na pewno lepsze dla mnie "Mi Pecado", niż ten "Triumf Miłości"- oglądam tak co dziesiąty odcinek i zawsze trafiam na płaczącego Williama, nie wiem czy on tak w każdym odcinku, ale strasznie wkurzające to jest, noi Maite jako biedna sierotka też mi się znudziła. Dlatego podpisuję się pod tym, że Mój grzech to najlepsza telka z jej udziałem:).

K_i_N_g_A_88

Ja ''Sortilegio" obejrzałam raz. Podobało mi się, ale nie na tyle, żeby oglądać powtórkę. Chociaż to chyba z kolei najlepsza telcia Williama... A co do ,,Triumfu miłości", to tak - serialowy Max płacze właściwie w każdym odcinku (razem z Maite i innymi) ;) Co prawda moja przygoda z TDA już się skończyła, ale w tej kwestii raczej nic się nie zmieniło i nie zmieni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones