PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854254}

Mów mi Kat

Call Me Kat
4,4 226
ocen
4,4 10 1 226
Mów mi Kat
powrót do forum serialu Mów mi Kat

może być taki, że wiele osób będzie to porównywało do Teorii Wielkiego Podrywu. Więc ten serial ma wysoką, a nawet za wysoką poprzeczkę.

A to - mimo obsady i producenta - zupełnie inna bajka i fabuła.
Dajcie szansę przynajmniej pierwszemu odcinkowi :)

MajaAdamowicz

Porównać to to można raczej z "Fleabag" i szału też nie ma.

spiderboy

A nawet jeszcze bardziej z Mirandą ;)

ocenił(a) serial na 1
MajaAdamowicz

Napisąłbym że to popłuczyny czy odrywanie kuponów ale tu od poczatku nic sie nie zgadza. Bialik była w Bing Bang Theory aktorką 3 planu, trochę mnie irytującą, mało ważną i jeszcze zanim obejrzałem jakieś fragmenty na Comedy Central zastanawiałem sie kupony kuponami ale co ona właściwie miała by do zaoferowania jako główna bohaterka. Czasami aktor ma potencjał którego nie może pokazać w danej roli, ale to nie ta bajka. Po tych fragmentach które obejrzałem ten serial stoi na bardzo słabym poziomie w wielu aspektach. Juz same jego podstawy czyli rysy bohaterów sa mało zachęcające. Zupełnie inaczej jest w Młodym Sheldonie. Tam rys bohaterów i przede wszystkim scenariusz jest naprawde świetny. Pokusiłbym sie że nawet lepszy od BBT gdzie w zasadzie odcinki są o tym samym ale ciekawie podane.
Jednak Mów mi Kat nie ocenię bo musiałbym obejrzeć choć ze 2 pełne odcinki a absolutnie nie mam ochoty tracić na to życia. Juz wole obejrzeć po raz któryś odcienk BBT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones