PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 196
ocen
7,8 10 1 34196
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

To po prostu jaja jak berety!!!
TvP2 zaraz po 255. odcinku w piątek 11 września, ponownie od 14 wrzesnia rozpoczyna emisję pierwszych sześciu sezonów tak jak dwa lata temu!!!
O 16:55 codziennie pierwsze 6 serii MASH-a jeszcze raz!!!

Kto by się tego spodziewał???
:)

hawkeye_tcz

ja bym wolał odcinek goodbye, farewell and amen. No ale trudno. Pierwsze 6 sezonów i tak mam na dysku.

d4rek

Hawk, gdzie znalazłeś takie informacje??? Proszę o jakiś link.
Swoją drogą fajnie, że będzie można znów zobaczyć Trappera, Radara, Franka i podpułkownika Blakea. Pierwsze odcinki chyba podobały mi się najbardziej.
Pozdrawiam ;D

erykah_8

Na stronie TVP w zakładce program tv :)

hawkeye_tcz

Tak jak pisze poprzednik - znalazłem to na stonie www.tvp.pl/program i co najwazniejsze - nie jest to błąd w programie bo dzien poźniej leci drugi odcinek:):):)

Też wolałbym "Goodbye, Farewell and Amen" ale lepsze to niż nic. Chętnie obejrzę ponownie pierwsze odsłony "M.A.S.H-a" tymbardziej, że są to przede wszystkim komediowe odcinki, w których humoru nie brakuje.

Pozdrawiam:)

hawkeye_tcz

No fakt. Ale nie traćmy nadziei, może tvp puści jeszcze ostatni odcinek, np. w weekend... Jak nie w ten to może w następny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones