PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 216
ocen
7,8 10 1 34216
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

bo już się trochę pogubiłam w tych odcinkach :P

kivinka

Można się pogubić. TVP tak miesza te odcinki, nie wiadomo dlaczego...pozdrawiam fankę

d4rek

Moje kolejne skomplikowane obliczenia ukazały mi, że ostatnia 11 seria powinna rozpocząć się albo 241 albo 242 odcinkiem.

Do ostatniego odcinka, mam tu na myśli "Goodbye, Farewell and Amen" coraz mniej czasu. Mam nadzieję, że tvp2 go wyemituje:)
Piszcie maile do tvp jak tylko możecie z prośbami o emisję "Goodbye, Farewell and Amen! Ja staram się to robić;)

Pozdrawiam fanów MASHa:)

ocenił(a) serial na 10
hawkeye_tcz

wysłane!!!!!!!!!



podaje adres tvp:

e-mail: widzowie@tvp.pl




aby wysyłać z prośba o ostatni odcinek: "Goodbye, Farewell and Amen!"

pozdrowienia!

kivinka

Również potwierdzam wysłanie!
Musi się udać!

Pozdr:)

ocenił(a) serial na 10
hawkeye_tcz

Chyba juz o tym wczesniej wspominalem, ale powtorze: TVP2 nadaje odcinki wedlug numerow produkcyjnych a nie wg numeracji ktora znamy tj. np. 03x15 czy 06x09. Polecam ta strone: http://episodeworld.com/show/MASH/season=all/english
Tam jest pioniowa tabelka prod# i widac roznice miedzy jedna a druga numeracja.
Np. jutro wg programu tvp jest odcinek 241,a wg tej stronki bedzie to odcinek 240 (10x22) [1G19]. Nastepny dzien patrzac po numerach produkcyjnych to bedzie odcinek 248 (11x08) [1G20].
Takze wychodzi ze juz w piatek byl jeden z odcinkow 11 sezonu: 245 (11x05) [1G18].

Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
krzykoz

Hmmm.
Wg programu na tvp.pl chyba nie zanosi sie na to zeby pokazali ostatni odcinek. Chyba ze traktuja go jako film... Z czego to wnisokuje. Otoz pojawila sie notka przy kazdym odcinku ktory jest teraz pokazywany i ile jest lacznie i tak: 8 wrzesnia mamy odcinek 252/255 a MASH ma 256 odcinkow lacznie z tym ostatnim. Patrzac na numery produkcyjne o ktorych wyzej wspomnialem wychodzi ze "Dwojka" nie pokaze go jednak....
Liczmy na to, ze po prostu uznaja ten odcinek za osobny film, ktory pokaza po wyswietleniu wszystkich wczesniejszych odcinkow.

krzykoz

Mam nadzieję, że jednak tvp2 go pokaże (ostatni odcinek). A może faktycznie potraktują go jako film, być może puszczą go na tvp1 w hicie na sobotę??:):):)
Czekamy. Oby tvp nie odwaliła jaj z emisją ostatniego M.A.S.H-a. To by było głupie- pokazać cały serial, każdy odcinek, wszystkie sezony, a ostatnie kluczowe momenty bohaterów w Korei olać! TVP! Puście 256. odcinek!

hawkeye_tcz

Ja prośbe o emisje good, bye.... napisalem poprzez strone
http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt
Piszcie maile dla mnie mogą puścić nawet o 00.15 i tak obejrzę.
Więc do klawiatur :)

ocenił(a) serial na 10
d4rek

tez chętnie zobaczę nawet po północy zamiast puszczać jakieś badziewia mogli by puścić odcinek specjalny MASH...
!!!!!!!!

piszcie do TVP bo zobaczcie przełożyli godzinę z 14 na 16.50

wiec może i puszczą "good, bye.....

ocenił(a) serial na 10
kivinka

i jak puścili? dzisiaj leciał 1 odcinek, kurcze ale wszyscy młodzi byli ;)

ocenił(a) serial na 10
christophern

jeszcze nie puścili ostatniego podsumowującego docinka
(Goodbye, Farewell and Amen!) on trwa 2,5h wiec może go puszcza jako film...

piszcie do TVP w tej sprawie oto adres:

http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt

może wyemitują !!!!!!



p/s miałam to samo odczucie

"Sokole Oko", "Gorące wargi" tacy młodzi ajjj i Mjr Burns hihihi

i przezabawny Henry Blake z wyprzedającym go zawsze Radarem

będę tęsknic za BJ Hunnicutem ,Winchesterem oni chyba dopiero od 5 sezonu ???

ale jest Radar!!!:):D no i Trapper

a William Christopher cały czas od początku grał Ojca Mulcahy?? aż trudno uwierzyć hihihi

pozdrawiam fanów MASH






kivinka

Cieszę się, że puszczają MASHa od nowa. Pilotowy odcinek znakomity:)

Ale "Goodbye, Farewell and Amen" mogliby wyemitować. Nie zapomnę o tym odcinku, nie ma mowy!

Co do B.J-a - pierwszy raz ukaże się on w pierwszym odcinku 4 serii, zaś Winchester na początku sezonu 6 - tego.

William Christpher grał od początku ojca Mulcachy'ego, z tym, że nie wystąpił jedynie w pilotowym odcinku:)

Dobrze znowu widziec Radara:)

pozdr dla MASHfanów:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones