PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38724}

M*A*S*H

7,8 34 196
ocen
7,8 10 1 34196
8,0 6
ocen krytyków
M*A*S*H
powrót do forum serialu M*A*S*H

No niestety zakonczyla sie emisja naszego serialu bo nasza "kochana" TVP zrezygnowala z emisji by puscic jakies beznadziejne seriale "Przygody Tarzana" i Sofie jakas tam panna mloda nie pamietam juz tej nazwy. Wiec mam taki pomysl zeby napisac do TVP e-maile jak bardzo dziekujemy TVP za wysluchanie naszych prosb.

użytkownik usunięty
glazer380

TVP woli przeciwstawiać się serialom puszczanym w innych stacjach poprzez puszczanie tej samej papki tylko z innym tytułem. Szkoda

glazer380

Ja pod tym względem mam podejście sceptyczne i sądzę, że to nic nie da, a nawet może pogorszyć sytuacje...

ocenił(a) serial na 8
Zolwie_morskie

Jeśli serialu ma nie być, a nie ma, to pogorszyć sytuacji się nie da. Piszmy... choćby dla zasady.

ocenił(a) serial na 10
Zolwie_morskie

ludzie gdzie sie podzial wasz duch walki. A jesli to cos zdziala czasami dobry opieprz wystarczy zeby zeby ktos sie wzial do roboty ja wam mowie piszmy

glazer380




Chodziło mi o pisanie maili ... ;/



ocenił(a) serial na 10
Zolwie_morskie

Mi się wydaje że raczj nie pogorszy.
Im chodzi o oglądalność a jeśli dostaną dużo maili to raczej da im do myślenia. Tzn. nie puszczą jakiegoś zasranego(przepraszam)Tarzana tylko powinni puścić M*A*S*H'a bo będą wiedzieli że to "dobra i lubiana marka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones