PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 500
ocen
4,1 10 1 51500
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

dzieci

ocenił(a) serial na 4

Czy tylko ja mam wrażenie, że wszystkie serialowe dzieci są beznadziejne?!
Przede wszystkim Zosia, ma niby te swoje 15 czy 16 lat, wygląda i zachowuje się na 10,
niesamowicie sztuczna i irytująca dziewucha :/
Basia, bez komentarza, Paweł powinien skakać z radości, że Ala nie chce, żeby z nimi mieszkały.
Ania - stara była do zniesienia, ta ruda jest straszna.
Antek, Mateusz...
no masakra.

ocenił(a) serial na 4
Marcin2433

Ma 15, było mówione już parę razy.

maddie805

Antek, Mateusz i Basia (córka Ali) są wychowywani bezstresowo. Rodzice boją się nawet na nich krzyknąć.

Rozmowy Antka, Mateusza albo Basi wyglądają następująco:
- Przepraszamy, to był ostatni raz
- Ach, co ja z wami/tobą mam
Koniec rozmowy
Za chwilę dają im jeszcze ciasto, lody albo jakieś inne prezenty

Ostatnio Antek i Mateusz przyjechali do z Grabiny do Warszawy taksówką, bo mieli taki pomysł, żeby się Antek z mamą pożegnał przed jej wylotem za granicę, bo w domu nie mógł tego zrobić. Marek musiał zapłacić za kurs i jeszcze zrobił to z uśmiechem.

Vanessa100

Tzn Marek zapłacił chyba 10 złotych bo oni za swoje "oszczędności" zapłacili :D

adamo001

Możliwe, bo ja tylko fragmenty oglądałam, więc mogłam coś przeoczyć. Przełączałam kanały, bo odcinek mnie bardzo nudził, bo Marty nie było ;)

To jakiś postęp, że Antek i Mateusz ze swoich oszczędności musieli zapłacić. Czyżby Marek postanowił na poważnie wziąć się za ich wychowanie? :D

Vanessa100

Nie, po prostu młodzi zdążyli zapłacić, zanim spotkali Marka z Ewką i wyciągnęli od nich dychę, bo im do rachunku zabrakło, a taksówkarz się pieklił :D Swoją drogą niezłe młodzi dostają kieszonkowe, że się na takie trasy wożą taksówkami. Rozpuszczone to jak dziadowski bicz. Ale nowobogacki wielki sadowy przedsiębiorca i wielka pani naukowiec tyłki podcierają dwustuzłotowymi banknotami, więc dzieci nie znają szacunku do pieniądza :D

LiLuLa

Marek w żaden sposób nie radzi sobie z Antkiem i Mateuszem.
Oni robią, co chcą, ciągle chodzą na wagary, a Marek nie reaguje.
Nie raz się mówi, że "ojca nie mają i dlatego tacy rozpuszczeni". A tu ojciec jest i nic.
Marek jest mężczyzną czy nie jest? On chyba cały testosteron zużywa w łóżku z Ewą :D

Ewa to w ogóle nie interesuje się Antkiem. Antek żyje swoim życiem, matka swoim.

maddie805

Za niedługo Wojtuś ze swoim tonem będzie tak samo irytujący jak dawna Ania od Martusi :D

ocenił(a) serial na 6
adamo001

Tja, Wojtuś rośnie z szybkością światła.

ocenił(a) serial na 4
Ateliee

Amerykańskie żarcie zrobiło swoje :D

ocenił(a) serial na 6
andre_

Haha :D

ocenił(a) serial na 6
Ateliee

PS. Jak (na oko) 3 letnie dziecko może miec własny telefon?!

Ateliee

No widocznie może :D w zasadzie on ma lepszy telefon niż ja hahah :D

ocenił(a) serial na 6
adamo001

A Tomek, policjant zarabiający nieco ponad średnia krajową lata sobie tam i z powrotem do USA jakby nigdy nic. Bogata ta Warszawa...

ocenił(a) serial na 7
andre_

Wojtuś ma już 5 lat i jego kuzynka Basia Rogowska też. Fajne nowe dzieciaki w tych rolach!

ocenił(a) serial na 4
MarinaSamira

No nie wiem, ten Wojtuś jakoś mi nie leży.
Ale i tak jeśli idzie o dzieci to najbardziej chyba rozbawiła mnie "nowa" córka Martusi, która ni stąd ni z owa zrobiła się ruda :D

ocenił(a) serial na 7
andre_

Pal licho że ruda, przynajmniej coś mówi.

ocenił(a) serial na 4
MarinaSamira

Ja akurat lubię rude, rozśmieszyła mnie tylko taka zmiana, tak jakby trudno było znaleźć w miarę podobną dziewczynkę do tej samej roli.
Mogli chociaż jakoś skomentować - ojej Aniu, co ci się stało z włoskami ? a wkurzały mnie te ciemne i sobie pofarbowalam :D - a tu nikt nic nie zauważył, nawet bystra Martusia i Jej błyskotliwy syn ;)

andre_

dla mnie wojtus jest stasznie irytujący, ma taka maciere mówienia dziwną, strasznie rozpieszczony dzieciak

tak sobie myslałam oststnio ze w emce nie ma "normalnych" dzieci, wszystkoz zmanierowane, rozpieszczone w extra coiuchach.

marty syn wkurza mnie

ocenił(a) serial na 7
urga

A teraz się chłopak Zośki pojawił...
Jak go Tomek tak maglował, to miałam wrażenie że zaraz mu palnie kazanie do czego służą globulki i krem plemnikobójczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones