PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 500
ocen
4,1 10 1 51500
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Werner i Anna będą mieć wypadek samochodowy przez Rafała, który przez zazdrość będzie majstrował przy samochodzie Adama! Wyczytałam na stronie superseriale.
W końcu jakiś ciekawszy wątek, bo myślałam że po śmierci Kaśki niewiele będzie się działo. I dobrze że Marcin niedługo będzie miał synka:).

Penelope261988

Przeczytałam, ciekawy wątek ale szkoda Adama:( , jestem za nim, żeby wyzdrowiał i był z Anną, pasują do siebie i w końcu Werner i ona ułożyliby sobie życie:).

ocenił(a) serial na 4
Penelope261988

Dobrze że Marcin będzie miał synka? przecież ten facet jest niedojrzały.

maciekd_filmweb

Aż taki niedojrzały już nie jest. Zresztą z 70% facetów jest niedojrzałych i z 50% kobiet, a jakoś dają radę. Naprawdę zajmowanie się dzieckiem to żadna wielka trudność. A dziecko musi być z rodziną.

Penelope261988

To znaczy Marcin JUŻ ma, bo prawa przydzielono z tym, że jest kurator. A z Wernerem będzie okej, ale ten Rafał będzie mieszał bo coś tam podrzuci i wyjdzie, że Werner zdradził Annę z jakąś laską, która była gościem w tym ośrodku ich :D

adamo001

tak wiem że Marcin już prawa ma, tylko chodziło mi że jeszcze szymek jest w szpitalu a nie w domu Marcina i też nie wiadomo co przez te dni odwali Marcin:). A tak swoją drogą bardzo duże te dziecko, mogli wybrać jakieś mniejsze na wcześniaka.

ocenił(a) serial na 7
Penelope261988

Też to zauważyłam :) Wcześniak urodzony 2 miesiące przed terminem jest zazwyczaj tak maluśki, że strach go dotknąć. Ten maluch natomiast to chyba urodził się po terminie i to ze sporą nadwagą :) Mój synek ważył prawie 4 kg po urodzeniu a wyglądał jak połowa tego wcześniaka.

To oczywiste, że u wcześniaków nie będą kręcić serialu, bo to niebezpieczne dla ich zdrowia ale mogli wybrać chociaż trochę drobniejsze dziecko a nie takiego małego michelina :)

dolores1983

Hahhah mały Michelin :D

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Co to jest michelin?

MarinaSamira

Wydaje mi się, że to ten ludzik "ninja" od firmy z oponami :D

ocenił(a) serial na 4
dolores1983

"mały Michelin" - celne :)

ocenił(a) serial na 8
dolores1983

Dzieckondo obsady zapewne jest wybierane dużo wczesniej. A czasem ciężko jest przewidziec. Z jaka wagą maluch urodzi się.

ocenił(a) serial na 7
laleczka874

Bez przesady, mogli się bardziej postarać, aby wyglądało bardziej wiarygodnie. Maluch jest nakręcany niemal cały czas ze sporej odległości przez szybę, więc co to za problem dogadać się z innymi rodzicami, których dziecko jest drobniejsze?

Po prostu tak jest robiony ten serial, po prostu na odwal się czasami, bez konsekwencji i poszanowania dla widza.
W tym przypadku mały Szymon był na granicy śmierci, dużo za wcześnie urodzony. Był to główny wątek przez kilka odcinków. Dziecko jednak wygląda jak dobrze odkarmione 3 miesięczne niemowlę. Po prostu mnie to zaskoczyło. Nie to, że czepiam się malucha ,przecież to nie jego wina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones