PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 512
ocen
4,1 10 1 51512
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Cooo?

ocenił(a) serial na 7

http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-po-wakacjach-2014-romans-marysi-z -wojtkiem-mlody-lekarz-moglby-byc-jej-synem_413977.html

Nowy romans !

Aselka

Jedno co mi się z tym kojarzy to lol! :D

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Nie ma co , jeżeli to okaże się prawda to scenarzyści maja niezłe jaranko hahah . Gdzie w realnym świecie młody,przystojny lekarz związał by się z dużo straszą od siebie kobieta ? Przecież Maria mogla być jego matka, zresztą ona jest wiecznie nie do zycia :P Widac ze to tylko serial , wpchaja nam widzom klamstwa i absurdalne rzeczy ;)

Aselka

Porażka :D

ocenił(a) serial na 3
cocco03

Marysia zaczyna mieć powodzenie u facetów jak Marta

lukasz16

Marysia nie zaczyna, bo już wcześniej miała spore powodzenie, jak i jej urocze siostry - Gosia i zniewalająca Marta.

- Tomasz - gdy Marysia była żoną Krzysztofa, podrywał ją jego przyjaciel, Tomasz (grał go nieżyjący już Edward Żentara)
- Janusz - lekarz z przychodni Maria-Med
- Artur Rogowski
- Aleksander Radosz
- Grzegorz- jej ukochany z młodości, pojawił się jakieś 2 lata temu i oczywiście też ją podrywał. Proponował jej nawet występ w reklamie kosmetyków.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Był jeszcze ten sąsiad z wąsami. Krzysztof budował dom dla Marysi, który sprzedała po jego śmierci, a wąsaty sąsiad oczywiście zakochał się w Marii i po jakimś czasie, o ile dobrze pamiętam, oświadczył się jej. Jeśli natomiast prawdą okaże się romans z tym młodym doktorkiem, serio przestanę te głupoty oglądać, bo to już zakrawa na kpiny:).

użytkownik usunięty
elisakate

każdy pisze że już nie będzie oglądał a jak przyjdzie co do czego to i tak włącza

elisakate

Tak czułam, że o którymś adoratorze Marysi zapomniałam.
Ależ Mostowiaczki mają wzięcie.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Maria i Marta to powinny otworzyć jakąś poradnię, w której by udzielały rad pt: "Jak poderwać faceta", chętnie bym skorzystała z ich sugestii:).

Szkoda, że Greya kręcą w Ameryce, na pewno zaangażowaliby Martę, gdyby tylko zobaczyli, jak chrząka. Marek jako Grey też byłby niezły:).

elisakate

Tak, tak, Marta i Maria znają się na mężczyznach jak mało kto.
W ogóle obie powinny dołączyć do grona przyjaciółek z "Seksu w wielkim mieście".

Pewnie, że Marta byłaby doskonałą Anastasią Steele (pisałam kiedyś o tym w moim temacie "Propozycje ról dla Dominiki Ostałowskiej"). Pozornie niewinna, nieśmiała, a tak naprawdę uśpiony wulkan seksu.
Marek jako Grey - no, strzał w dziesiątkę.
Ich duet tak ociekałby erotyzmem jak duet Ryśka i Grażynki z Klanu.
To nic, że Greya kręcą w USA. Zawsze możemy nagrać polską wersję.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Tym bardziej, że celebrytka Felicjańska napisała podobno polską wersję Greya- "Wszystkie odcienie czerni" (czy jakoś tak), także materiał już jest. Teraz tylko przydałby się jakiś dobry reżyser (ten od Kac Wawa chyba wszystko nakręci), scenariusz machnie sama Ilona i po sprawie:).

elisakate

Hit kinowy ;)

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

i do tego wszystkie nagrody filmowe.

lukasz16

Wszystkie nagrody filmowe - i polskie, i zagraniczne (oczywiście z Oscarami włącznie).

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

"uśpiony wulkan seksu" :D

I w ten sposób wyjaśniła się zagadka wiecznego zmęczenia Martusi - seks całymi nocami z różnymi adoratorami i biedaczka się wyspać nie ma kiedy ;)

andre_

Ahahahha normalnie padłem po tym :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones