PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 530
ocen
4,1 10 1 51530
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Dobry!

ocenił(a) serial na 8

Serial uważam za na prawdę przyjemny. Mam 20 lat jestem facetem ale przy naprawdę silnych nerwowych dniach serial pozwala się rozluźnić nie jest to może szczyt gór ale przecież nie o to w tym chodzi. Myślę że głównie stawiano tu na relaks:) przy stresogennym życiu serial się sprawdza aczkolwiek uderzyła mnie abstrakcja z odcinka 1182, czas akcji filmu 34m,50s ok. Kiedy dziewczyna żegna się z serialowym Marcinem którego imienia nie znała nie mówię że to złe że twórcy chcą nawiązać może do Agnieszki Sienkiewicz ale mogli troszkę przemyśleć pierwszego spotkania inaczej rozwinąć fabułę charakter podobny, uśmiech podobny, styl bycia mógłby być identyczny ale nie patrzenie w niebo i "Ty sobie żartujesz" nie no że nie wierzę w Boga wierzę ale to trochę przesadzone. Chociaż nie przeszkadza w niczym:). A sceptykom serialu polecam lepsze nastawienie przecież seriale w Polsce nie są złe. Wiadomo do dr House daleko, ale na dobre i na złe jest super. Ten serial jest oryginalny nasz wiec warto docenić. Tymbardziej że spełnia swoją rolę relaksu i nie jest zbyt płaski. Polecam obejrzeć "Samo życie" po 134 odcinku nie dałem rady mimo że grali tam jedni z bardziej znanych obsad serial był mocno nużący... Mam nadzieję że ten wątek znajdzie swoich odbiorców.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

Klanu nie wytrzymałem juz 12 lat temu po obejrzeniu 4 czy 6 odcinków ten serial naprawdę nie jest najgorszy

filmmaniak_3

Powiem tak od Klanu to chyba wszystko jest lepsze . :D A tak na poważnie "Emka " nie jest taka zła jak ją malują . Oglądałem w dzieciństwie ( wtedy wszyscy oglądali ) potem gdzieś tak koło 700 odcinka przestałem bo serial wydawał mi się coraz bardziej płytki . Czarę goryczy przepełnił dla mnie romans Marka i Grażyny . Marek był wtedy moim ulubionym bohaterem i mi po prostu nie pasowało takie zachowanie do niego bo zawsze wydawało mi się że on jest najbardziej ogarnięty z tej całej rodzinki . Ale pewnych wakacji z nudów znowu zacząłem oglądać i okazało się że Marek po śmierci Hanki się ogarną i nawet dali mu fajną dziewczynę z ikrą . Na początku oglądałem tylko ze względu na wątki z Grabiny potem doszli Werner i Anna . Serial jest ok ale nie można go tak całkiem brać poważnie bo czasem takie gafy strzelają ze aż zęby bolą . :D

Faceci zwykle nie przyznają się że Emkę oglądają bo się wstydzą . :D a tak na prawdę ci co się najbardziej nabijają z serialu znają też bardzo dobrze fabułę . Przypadek ?

Cobros

Czasem? :D co odcinek jest coś pięknego :D

ocenił(a) serial na 4
Cobros

Już to pisałem x razy - MjM i Klan oglądam głównie dla tzw. beki.
I nigdy jeszcze się nie zawiodłem :D

ocenił(a) serial na 1
filmmaniak_3

Współczuje ci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones