PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 517
ocen
4,1 10 1 51517
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Co to właściwie za dziecko które urodziła serialowa Natalka? Czy to rzeczywiście córka tej aktorki ?

Szaaya

Dawno nie widziałem bardziej idiotycznego pytania. Serio.

ocenił(a) serial na 1
adamo001

Też padłam po tym pytaniu , nie dowierzam :D

ocenił(a) serial na 1
Szaaya

Co to ma być za pytanie ? Chyba dziś nie prima aprilis . Żartujesz prawda ? Ubawiłam się.

Szaaya

Nie widzę nic dziwnego tym bardziej śmiesznego w moim pytaniu. Pytam skąd wzięło się kolejne dziecko w tym serialu?

Szaaya

Bo scenarzyści wymyślili taki wątek? Chyba nie myślisz, że każda aktorka, która rodzi dziecko w serialu jest w realu w ciąży...

adamo001

No niestety ale takie wątki pojawiają się zazwyczaj dopiero po tym jak dana aktorka rzeczywiście zajdzie w ciążę. Czy moje pytanie jest zbyt ciężkie jak na polskie serialowe realia ?

adamo001

A co do twojej wypowiedzi to jak myślisz skąd biorą się niemowlaki w takich produkcjach? Chyba nie porywa się ich ze żłobka? A może istnieje jakaś agencja która wynajmuje ledwo narodzone dzieci? Nie sądzę ;)

ocenił(a) serial na 2
Szaaya

Biorą się z castingów, tak jak starsze dzieci, czy w ogóle aktorzy. Wierz mi, że nie zawsze jest to prawdziwe dziecko odtwórczyni danej roli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones