PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 500
ocen
4,1 10 1 51500
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Jak tam Marta?

użytkownik usunięty

Dawno nie oglądałam M jak miłość. Czy nadal wszyscy faceci latają za Martą? XD i czy Marta umie
już gotowac?

Hahhaa w jakiejś gazecie było pokazane zdjęcie Martuni z Budzyniem jak miała ubrany strój motocyklowy :D

adamo001

Ostatnio Werner zaprosił Martuśkę na kolację, a ona odmówila.
A Werner: "Ech, pracować z piękną kobietą i nie móc z nią poflirtować"

:D:D:D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Werner to chyba cos bierze ostatnio, innego wytlumaczenia nie widze.

elisakate

Ciekawe kto tak uwielbia Martunie, że takie bzdety wypisuje w scenariuszu :D a Martunia za niedługo będzie roztrzęsiona- jej druga dupa wołowa, czyli Łukasz ma mieć jakiś wypadek (tak podaje świat seriali) :D

ocenił(a) serial na 2
adamo001

a marta znowu na urlopie :)

ocenił(a) serial na 4
adamo001

No bo to przecież naturalna kolej rzeczy w serialu: motocykl + młody = wypadek.

A jeszcze taka sierota jak Łukasz ...

Kucyka by mu kupili lepiej.

andre_

Z kucyka mógłby spaść. W końcu to niezdarny Łukasz.

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

No to pozostają rybki ;)

andre_

Łukasz karmiąc rybki w akwarium, pchnie akwarium tak, że zleci ono na podłogę.
Łukasz poślizgnie się na tej wodzie, przewróci się i zginie :D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Albo inaczej: zemdleje karmiąc rybki i się utopi :D

robipati

Z Łukaszem wszystko możliwe :D

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

A mówią że co ma wisieć, nie utonie ;)

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

może Werner ma takie poczucie humoru :) wisielcze

makagigi

Dzisiaj tradycyjnie- Marta zmęczona po "ciężkiej pracy"( jak ta kobieta pracy na oczy nigdy nie widziała) musiała odpocząć i poszła na urlop. Po czym uznała że popracuje w swoim domowym biurze- już miała się zabrać za robotę no ale.... najpierw musiała łyknąć tabletki( bo główka ją bolała) wypić kawusię, przeciągnąć się w cudownym czerwonym szlafroku no i kiedy już miała serio zabrać się do roboty na komórkę Andrzeja zadzwonił Łukasz- więc co musiała odebrać! Łukasz myśląc że gada z Andrzej zaczął mówić o motorze, Matusia go ochrzaniła, potem tak się zdenerwowała że poszła jeszcze ochrzanić porządnie Andrzeja, czym się tak zmęczyła że po wyjściu Andrzeja do pracy i( zmuszeniu go żeby wybił synkowi motor z głowy,) była taka zmęczona że musiała odpocząć na kanapie- kolejny dzień z życia Martusi

ocenił(a) serial na 2
alunia_kiss

jakby nie Marta, toby nam już dawno gospodarka upadła, powinna iść w ministry, jak nic

ocenił(a) serial na 2
alunia_kiss

hahahhahahahahahhah xDDDDD

ocenił(a) serial na 4
makagigi

Czarny, absurdalny humor rodem z Monty Pythona ;)

Czy naprawdę nikt nie widzi, że gra aktorska tej pani to eksponowanie jednej miny po wypicia jednej, względnie dwóch butelek octu?
Morszczyn, to moje określenie na jej twarz, bo niezależnie do sytuacji się marszczy.

A co do facetów, to ciekawe wokół której kobiety tak brzydkiej w życiu realnym kręci się tylu facetów?
I jeszcze ten tekst "piękna Marta".
Może być mądra, dobrze ubrana, elokwentna, oczytana, ale NIE piękna.

ocenił(a) serial na 3
Lord_Satham

Problem w tym, ze Marta nie jest ani madra, ani elokwentna ani tym bardziej dobrze ubrana! Kiedy zaczynal sie serial, Marta byla zupelnie inna- szczupla, miala normalna fryzure i subtelna urode. Nie miala tez powodzenia, krecil sie przy niej tylko jeden facet (szemrany adwokat Milecki). Niestety, od dluzszego czasu ktos robi z postaci sedziny posmiewisko. Jest wiecznie zmeczona, faceci sie o nia zabijaja, a inne kobiety, o wiele ladniejsze, nie maja przy niej zadnych szans. Przyklad- Szymon, ktory mogl zwiazac sie z atrakcyjna dziewczyna, jaka byla Sandra, a zakochany byl w Marcie jak sztubak. I jeszcze ten jego tekst na koniec- "Nigdy cie nie zapomne Marta".....

użytkownik usunięty
elisakate

No fakt scenarzyści przesadzają! uważam,że Ostałowska powinna wylecieć z tego serialu.

elisakate

można być np brzydką i seksowną, chociaż zależy co kto rozumie przez pojęcie brzydoty, ..no ok być mocno przeciętnej urody i jednocześnie mieć to coś. taką mam znajomą i powodzenie ma. dodatkowo jest sympatyczna, wesoła, życzliwa i mądra.
natomiast Marta??? to flak mentalny, ta kobieta nie zainteresuje swoją osobowością nikogo, jej powodzenie w serialu jest jak przypuszczam, tylko na potrzeby danej roli. i nie sądzę, że ktoś robi sobie jaja... ktoś po prostu nie potrafi spojrzeć na sprrawę rozsądnie. dla mnie szczytem absurdu jest, że jakiś facet wybiera ją mając do wyboru jeszcze np rudą Agnieszkę. Aga jest przynajmniej seksowna, ma ten błysk w oku. w seksualne umiejętności pani Marty niestety powątpiewam, bo ją męczy nawet zrobienie herbaty, a co dopiero łóżkowe fikołki :D

Holly85

Właśnie, zdarza się, że ktoś (kobieta jak i mężczyzna) jest przeciętnej urody, a ma w sobie "to coś".
Niestety, Marta ani nie jest piękna, ani nie ma w sobie seksapilu, ani nie jest inteligentna.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Ale widocznie ma "to cos", bo faceci glupieja na jej widok:). Nawet gdyby w Emce pojawila sie Monica Bellucci, nikt zapewnie nie zwrocilby na nia uwagi. Gdzie jest Marta, inne pieknosci nie maja szans:).

ocenił(a) serial na 2
elisakate

może to Marta pisze scenariusz po pseudonimem :)

makagigi

Kuźwa jakie Martunia ma style okulary i jaki wielki dekolt :D

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Wcale bym sie nie zdziwila, a moze szantazuje scenarzystow? Z tego, co czytalam, byla w zwiazku z rezyserem serialu, wiec na pewno on przykladal reke do tego, aby postac Martusi byla tak eksploatowana. Zakochany Malec myslal chyba, ze dla wszystkich Dominika vel Marta, jest symbolem seksu, wiec wymyslali rozne absurdalne watki, a internet do tej pory ma z tego polewke:).

elisakate

Emilia Komarnicka, Olivia Wilde, Mila Kunis, wspomniana przez Ciebie Bellucci i wiele innych pięknych aktorek przemknęłoby w Emce jak niezauważalny cień, bo jak napisałaś wszyscy mężczyźni gapią się tam tylko na Martę :D:D

Marta nawet Irkowi się podobała. Popatrzył na nią przez chwilę i potem powiedział do kogoś, "że podoba mu się, bo jest taka delikatna, eteryczna".
Chyba padnę.....

Dziwię się, że Marty jeszcze nie umieszczono w światowych rankingach najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet świata.

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

"eteryczna" ?

Szczególnie od pasa w dół :D

andre_

Fenomen Marty wykracza poza granice ludzkiego rozumu.
Jej powodzenia nie da się zrozumieć.

Vanessa100

Hahah chyba elektryczna :D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Tak, pamietam Irka, gdy patrzyl lubieznie na Marte, ale byl tak oniesmielony, ze nawet sie nie przedstawil, tylko cos jakal!

A co do Martusi, to ida sluchy, ze Hugh Hefner zaproponowal Marcie okladke amerykanskiego wydania Playboya. Podobno chca tez reaktywowac program "Kroliczki Playboya", ale z ta mala roznica, ze kroliczek bedzie tylko jeden, Zgadnijcie, kto taki;)?

elisakate

Marta powinna zostać Miss World- konkurentki by nie miały przy niej żadnych szans i wreszcie Polka by wygrała! Mamy się czym pochwalić taka Marta to istny skarb przecież

ocenił(a) serial na 3
alunia_kiss

Szkoda, ze Marta nie interesuje sie pilka, na pewno mialaby szanse zostac Miss Euro, a nie ta plastikowa Siwiec. Gdyby na trybunach zobaczyl ja jakis slawny pilkarz- dajmy na to Cristiano Ronaldo- na pewno zerwalby ze swoja sliczna Irina, bo ona przy Martusi tez bladnie:). A Marta jako VAG-s na bank by sie sprawdzila!

ocenił(a) serial na 2
elisakate

spokojnie mogłaby zdetronizować Victorię Beckham :)

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Obie maja takie same kwasne miny!

alunia_kiss

Dokładnie, Marta zostałaby drugą, po Anecie Kręglickiej, Miss World :D
Wygrałaby też wszelki inne konkursy piękności.

Mam nadzieję, że niedługo Marta pojawi się na okładce "Vogue"

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Najpierw w Playboyu.

Będzie to pierwsza playmate która nie zdejmie żadnego ciuszka, a i tak numer rozejdzie się w 23 minuty i 55 sekund :D

elisakate

Gdyby Marta pojawiłaby się na trybunach jakiegokolwiek meczu, to byłoby po meczu, bo wszyscy piłkarze stanęliby w miejscu i gapiliby się na przeuroczą Martę.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Nie wiem czy mieliby okazje, bo na pewno kibice porwaliby Marte, nasz skarb narodowy:).

ocenił(a) serial na 4
elisakate

Powodzenie miała od początku, kto żyw to na nią łakomie łypał okiem. Nawet facet z pomocy drogowej ;)

hello:) od niedawna na nowo wkrecilam sie w emke (zatrzymalam sie w 2009r i teraz ogladam odcinki od 845).
i wlasnie na nowo zaczelam sie zastanawiac, a dylemat mialam ten od zawsze, co ci wszyscy faceci widza w Marcie??????
trzeba przyznac, ze ci ktorzy ja podrywaja to niezle ciacha, a przynajmniej przystojni. oprocz jej rozlicznych kochankow i mezow, do Marty wzdychaja tez cudzy mezowie, byl i Tomek i podobno Irek (coz ta Mirka to pasztet przy Marcie!!:D)
wiec o co chodzi? babka jest co najwyzej przecietna, a moze tez denerwowac krzywymi ustami, ktore ciagle sciupia, poza tym ma pomarszczone czolo i brzydkie oczy. do tego fatalny gust do ciuchow i straszne fryzurki. i chyba cos z nogami nie tak skoro nigdy ich nie pokazuje. niech scenarzysci sie opetaja, bo ja w to nie wierze, ze takie ciacho jak andrzej kocha sie w tym pasztecie!!!!!!!!!!!!!!

wujciowariatuncio

oni wyglądają razem przekomicznie!!

Holly85

Ciekawe czy Krystian Wieczorek (serialowy Andrzej) nie wstydzi się grać męża Marty.
Ale chyba niemała, comiesięczna pensja serialowa pomaga mu wytrwać w tej głupawej roli :D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

dla kasy można wszystko zrobić, nawet całowanie z Martą........

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

A ja uważam, że Krystian zastrzegł sobie w kontrakcie, że nie musi całować Marty. Nie pamiętam zresztą, kiedy ostatnio się przytulali, nie wspominając o czymś więcej. Zachowują się jak brat i siostra, a nie mąż i żona. Dajcie Andrzejowi jakiś romans, bo biedaczek przy naszej sędzinie tylko się marnuje!

elisakate

Biedny Budyń ;p

betty1526

Hehe, w emce jest Kisiel, to i Budyń musi być :D

elisakate

Ja też chcę, żeby zrobili Andrzejowi jakiś romans!
Bo przecież on przy Marcie marnuje się seksualnie :D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Biedny chłopak! Mogę się zgłosić jako kandydatka na romans i zrobię to charytatywnie, bo żal mi Budzynia:). Lubię go i nie mogę patrzeć na to, że dał się tak zmanipulować Mostowiakom. Vanessa, a Ty możesz się zająć supergliną, który ma złamane serce, ewentualnie boskim Markiem:).

elisakate

hahaha ;)
Mogę być drugą do romansu z Andrzejem. Możemy się wymieniać :D

Bo Tomek i Marek niezbyt mnie pociągają :D Nimi niech się zajmie ktoś inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones