PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 533
oceny
4,1 10 1 51533
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Stęka , chrypi , miałczy , narzeka ! Toksyczne babsko , ciągle obrażona na cały świat ! Ostałowska noe ma pracy innej dlatego się uczepiła tego serialu , dno aktorskie , nie jestem w stanie jej znieść !!!
Więcej talentu aktorskiego ma moja pani z warzywniaka , propnuje ,zawsze więcej kupię , zachwala i zawsze uśmiechnięta .

nathalie34

I to zaledwie po dwóch minutach nowego odcinka :D

ocenił(a) serial na 5
adamo001

zgadzam się odkąd się pojawiła w serialu nie lubię jej , trochę ją lubiłam jak była z Jackiem.

ocenił(a) serial na 1
kinomanka_13

No zgadzam się z Tobą, była fajna jak była z Jackiem . Szkoda że Gonera odszedł z serialu.

nathalie34

widzialam dzisiaj fragment z czorajszego odc jak sie z tym Janem umówila czy kims tam. Chyba myslala, ze ją przeleci a jak zapytal czy mu kase pozyczy to fajka zgasla hahaha

ocenił(a) serial na 1
mania19

Dobrze powiedziane . Ale ją zrobił na szaro. Do tego romansik ze studentką.

ocenił(a) serial na 2
nathalie34

No dobre to bylo haha

A jak juz jej ta 'fajka zgasla' (dobre mania) chciala chyba sie przytulic do Andrzeja bo wylazla z lozka i poleciala do niego. Tylko ze on biedny zasnal na kanapie. I juz miala kolejny powod by byc na niego zla bo tak drzwiami trzasnela hahaha
Ja mam nadzieje ze w koncu kopnie jej dupsko i znajdzie sobie fajna warta niego pania!

ocenił(a) serial na 1
zoska48

Dokładnie tak !
Jak można żyć z tak zgruzliwą babą.
Fajny facet , inteligentny . Niech ją w końcu zostawi , życzę mu !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones