PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 517
ocen
4,1 10 1 51517
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

KIM JEST JAROSZY?

ocenił(a) serial na 6

Witam. W odcinku 667 pojawił się niejaki Jaroszy i powiedział do Hanki, że wrócił. Wnioskuję więc, że ten bohater już wcześniej się pojawił w serialu. M jak miłość oglądam dopiero od jakichś dwóch lat i nie mam pojęcia kim jest ten Jaroszy. Czy ktoś mógłby udzielić mi odpowiedzi?

ocenił(a) serial na 3
Gladiatorek

szczerze mówiąc nie oglądam juz serialu ale z tego co pamiętam Jarosze był właścicielem "daru grabiny" i chyba tam w Hance się podkochiwał czy coś takiego :)
jakieś tam problemy z nim były ^^

wonderland

no właśnie ale jakie ???

ja oglądam ten serial od począt5ku, ale przyznam, że pamięć mam krótką :/

za co on siedział w więzieniu????

Gladiatorek

Jaroszy miał kiedyś fundację z Hanką, ale chyba pieniądze kradł czy coś takiego, i za to go do więzienia wzięli.

ocenił(a) serial na 1
osculate

nie kradl tylko prał:) i hanka to odkryla...

ocenił(a) serial na 7
Gladiatorek

jaroszy wrócił poniewaz to on spowodował wypadek w którym zgineli rodzice hanki powie o tym hance

xxKasiurkaxx

o,czyli ciekawie będzie. :)
Ja mjm oglądam od paru lat,ale nie od samego początku.Nie nudzi mi się ten serial xD

kilmenyy

też wczoraj domyśliłem się że to on zrobił.
Hanka na moją bohaterkę serialu wychodzi, nie jest to już grzeczna matka, żona. Pokazuje teraz pazurki no i zaczyna chlać.
Ale co mnie zdenerwowało w serialu to jak wczoraj kartkę Małgosia dała, a ta dziewczynka położyła na to swoje i nie widać było. Ale głupota xP

Gladiatorek

Jaroszy pojawił się w wcześniejszych odcinkach. Na początku wykupił za grosze hurtownię wody "Dar Grabiny" i doprowadził rozlewnię do bankructwa. Później zajął się fundacją na rzecz dzieci. W prowadzeniu fundacji pomagała mu Hanka Mostowiak. Ale fundacja tez była przykrywką do prowadzenia brudnych interesów. Hanka odkryła brudne machlojki. i fundacja padła. Prawdo podobnie Jaroszy Hankę zna już z czasów sierocińca. a teraz można wywnioskować, że Jaroszy był winny śmierci rodziców Hanki.

ocenił(a) serial na 1
cyntunia

ale jak ja ogladalam ten serial (jakies 3-4 lata temu) to juz to bylo mowione o tym ze jaroszy spowodowal ten wypadek, w ktorym zgineli rodzice Hanki..... na 100% o tym byla mowa:)

Gladiatorek

Hanka wąchała jego pierdy w mercedesie okularniku. Później nuciła do poduszki: pierdy Jaroszy, pierdy Jaroszy, la la la, lalalala...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones