PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 519
ocen
4,1 10 1 51519
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Kiedy ten serial raz na zawsze jak i inne podobne tego typu produkcje znikną z Polskiej Telewizji raz na zawsze?

Agharta360

Hmm . Nigdy ?

Popatrz na "Koronę Królów " to samo tylko w klimacie historycznym . Ludzie chcą takie rzeczy oglądać wbrew pozorom ( M jak miłość ma prawie 6 mln widowni ) i ty myślisz że coś to zmieni że ty nagle napiszesz na jakimś forum że ten serial to syf ? Że twórcy pomyślą sobie " Robimy gówno pasowało by to kończyć ? " No nie sądzę . :)

Jeśli ci to przeszkadza i mocno razi po prostu nie oglądaj telewizji tak jak ja . Dla mnie to tam nic nie ma ciekawego niezależnie o jakiej stacji mówimy ( no może poza jednym czy dwoma wyjątkami )

ocenił(a) serial na 1
Cobros

Ja nie oglądam telewizji ale co wieczór muszę za ściany słychać jak jeden się serial zaczyna albo jak kończy.

Chciałbym żeby telewizja pomału tę skostniałą widownie odzwyczaiła i zaczęła inne kręcić ciekawsze produkcje.
W ostatnich latach np Wataha, Pakt, Belfer czy nawet te Artyści - są dobrymi przykładami. W ubiegłym roku Niemcy nakręcili świetny serial Dark i można zrobić też coś ambitniejszego, oryginalnego.

Agharta360

Ale po co ma odzwyczajać ty mi powiedz po co skoro widownia jest i kasa leci ? To nie jest tak że teraz mamy jedną słuszną telewizję i to ona dyktuje warunki . Nie będzie M jak miłość to widownia im pójdzie do TVNu "Na wspólnej " oglądać ot co a AMBITNE seriale będzie oglądać tylko garstka entuzjastów ( mniejsza oglądalność mniejsze wpływy z reklam )

Artyści mieli 340 tyś oglądalności ( specjalnie sprawdziłem )

Dla porównania Rodzinka. Pl która klepie już 9 sezon 1, 3 mln .

M jak miłość prawie 6 mln ba nawet Klan który mieli już zdejmować ( po protestach widowni tego nie zrobili ) miał bodaj 3 mln to wszystko przekłada się na zyski z reklam .

Widzisz teraz o czym mowa ?

Wataha, Pakt czy Belfer są poza zasięgiem TVP bo tam wpompowany jest ogromny zagraniczny kapitał, którego TVP zwyczajnie nie ma bo jest zadłużone po uszy . Ale z drugiej strony musi coś nadawać żeby jakoś te długi spłacać a telenowele są jednym z najtańszych gatunków w produkcji, obok sitcomów ale te TVP ostatnio nie wychodzą .

ocenił(a) serial na 1
Cobros

Ale za mały budżet można zrobić coś bardzo dobrego. Taki niemiecki Dark nie miał dużego budżetu a i fabularnie był wciągający. Można by zrobić na wysokim poziome jakiś jeszcze serial wojenny. Poruszyć w takich serialach np wiele problemów jak problem z Nacjonalizmem, z problemem z jakim się Polska teraz boryka. Żeby te problemy były na wielu płaszczyznach poruszane. Oczywiście postacie też muszą mieć swoje różne ciekawe charaktery osobowości. Mam nawet małe tematy które mogłyby po ruszyć różne kwestie w przedstawiony w bardzo oryginalnym tonie. To mogłoby pokazać że można przedstawić oklepane tematy w bardzo świeżym świetle.

Agharta360

Zdejmą ten serial z anteny, gdy nie będzie już oglądalności, tak jak zrobili to z kilkoma serialami, ale póki oglądalność jest i jakieś "pomysły na wątki" to ciągną to jak mogą :). Ja już nie oglądam od dawna. Ostatnio przez przypadek zobaczyłam w artykule że Ula będzie miała romans z jakąś kobietą. Już wymyślają, byle bylo :P.

użytkownik usunięty
Agharta360

Odpowiedź jest bardzo prosta. Kiedy będzie miał niską oglądalność. Jak widać wciąż ma wysoką skoro go kręcą już prawie 18 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones