PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 530
ocen
4,1 10 1 51530
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Kilka pytań

użytkownik usunięty

Rzadko oglądam M jak miłość, widziałam kilka odcinków ostatnio, nawet nie w całości, i mam kilka pytań:
1. Gdzie jest Marta? Odniosłam wrażenie, że Andrzej mieszka z córką i teściami tylko. Akurat nie trafiam na sceny z nią, czy gdzieś wyjechała? I jak wyglądają relacje Andrzeja i Marty - wszystko między nimi ok?
2. Czy wspominają czasem Grażynę albo Kamila? :)
3. Gdzie pracuje Marek?
4. Co teraz robi Łukasz?
5. (nie pamiętam imion, sorry) Paweł kiedyś pracował w pubie i tam szef mial romans z kelnerką, dziecko się z tego urodziło. On nadal pojawia się w serialu, w wątku z Pawłem, a co się stało z tą dziewczyną?
6. Marek miał romans z Anną, dlaczego im nie wyszło?

1 i 4. Martunia pojechała do Kolumbii (!), bo tam wyjechał Łukasz z nową dzidą i tam są.
2. Nie kojarzę by wspominali.
3. Marek jest teraz biznesmanem i chyba ma coś z chłodniami, chociaż cholera wie :D
5. Tzn on miał romans z Sylwią, ona miała dziecko kogoś tam. Ostatnio się pojawiła i potrzebowała pomocy i akurat trafiłaś na ten odcinek :D
6. Chyba im nie wyszło, bo Markowi ona przypominała Hankę czy coś w tym stylu :P

ocenił(a) serial na 4
adamo001

Marta sama po bułki nie trafi, a do Kolumbii poleciała ... jasne :D

Chyba że ją Andrzej jako cargo nadał.

andre_

Hahha "Kolumbii" :D

ocenił(a) serial na 4
andre_

No chodzi mi o to, że ona do innego miasta problem,a do "Kolumbii" ją posłali. Coby się tam jakiś mafiozo nie zakochał w niej :D

5. Paweł miał romans z kelnerką Sylwią, ona zaszła z nim w ciążę, ale w którym miesiącu ciąży, straciła dziecko.
Ona potem urodziła dziecko innego
6. Marek i Anka ustalili, że będzie to romans bez zobowiązań. I Marek tak to tego podszedł, nigdy nie kochał Anki.
Natomiast Anka była w nim zakochana i pozornie przystała na ten układ, mając nadzieję, że on też z czasem ją pokocha.

użytkownik usunięty

adamo001 i Vanessa100 - dzięki za odpowiedzi! :)
Widać coś mi się pomieszało z tym punktem 5.

A jak wygląda sprawa Magdy i Pawła? On jest mężem innej, ona zaręczona, myślicie, że jeszcze twórcy zrobią z nich ponownie parę?
I Paweł chyba miał jeszcze inną żonę, prawda? dlaczego się rozwiedli?

Lepiej niech nie robią, bo już wystarczająco motają. Wgl widze okładkę poniedziałkowego Świata Seriali i jest Marek i Ewa Związek w ruinie (?!) nie wiem co biorą scenarzyści, ale niech odstawią.

adamo001

A daliby już spokój z tym rozwalaniem wszystkich związków.
Szczególnie Marka i Ewę zostawiliby w spokoju. Lubię ich jako parę.
Przeszli ciężkie chwile, on wdowiec, potem się spotkali z ewą, Ewa mało nie umarła, on to przeżywał, wiedzą, co jest w życiu ważne, i nagle w ruinie.

Vanessa100

Widać, że scenarzystom się tak ostro nudzi. Chyba przestanę oglądać, bo szkoda prądu.

Paweł rozwiódł się z pierwsza żoną, bo ona pojechała sobie na stypendium z byłym chłopakiem, który ślinił się na jej widok i robił wszystko, aby ją odzyskać.

Lord_Satham

chyba nawet ją odzyskał? nie było tak, że Aśce wróciły uczucia do Jana? a on ją na koniec olał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones