PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 517
ocen
4,1 10 1 51517
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Ulubiony serial mojego dzieciństwa. Dopiero teraz człowiek dostrzega te żenujące scenariusze i grę aktorską na poziomie drzewa. Ale to dobrze, znaczy że jednak trochę się rozwinęłam umysłowo ( trochę ale to już zawsze coś)

tacyssup

Nie chodzi o to, że człowiek wtedy tego nie widział. Spadek taki gwałtowny jest gdzieś od trzech lat. Wcześniej serial naprawdę był sensowny i ta gra też nie przeszkadzała tak bardzo, bo był realny. A teraz jest kompletnie pozbawiony realizmu.

adamo001

Co jest niby takiego nierealnego? Podaj przykłady.

patii1234

Co jest nierealnego? Trudniej wskazać co jest realne.
Np. 1. trójkąt Tomeczek, Asiunia i Agnieszka
2. Marcin i wszystkie podboje
3. Kinga i jej "najlepsza knajpa w mieście", która kilka odcinków wcześniej leży na skraju bankructwa
4. Paweł z Alą twierdzący, że nie mają pieniędzy, ale wynajmują jakimś cudem duży dom na wsi
5. Dodatkowo same luksusowe mieszkania (skąd tyle kasy?)
6. Jak ktoś straci pracę to w parę sekund ma nową i to dobrze płatną.

ocenił(a) serial na 3
adamo001

Ale słaba gra aktorska była od zawsze- wystarczy spojrzeć na braci Mroczek i Kasię Cichopek. Mucha wcale nie lepsza

tacyssup

Myślę, że na samym początku aż tak bardzo na to nie zwracaliśmy uwagi. Dopiero teraz to wychodzi. Przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) serial na 2
adamo001

Oj, ciężko było nie zauważyć poziomu "gry aktorskiej" Mroczków... To już dla mnie teraz się trochę wyrobili. Ale aktorami nigdy nie zostaną.

tacyssup

A ja lubiłam ten serial jako dziecko i lubię nadal. Owszem, kiedyś wątki mi się bardziej podobały ale teraz nadal go oglądam choćby z czystej ciekawości.

ocenił(a) serial na 3
patii1234

Każdy ma swój gust, swoje zdanie i to jest fajne ;)
Zawsze będę miała sentyment do mjm mimo wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones