PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 517
ocen
4,1 10 1 51517
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

CZY ONA W KTÓRYMŚ ODCINKU NIE BEDZIE ZMĘCZONA??????????????????????

un_soleil

Dobre pytanie

un_soleil

Marta nie będzie zmęczona w odcinku, w którym jej nie będzie :D
Chociaż np. może się pojawić Andrzej i powiedzieć, że Marta nie przyjdzie, bo jest zmęczona
Więc właściwie chyba nie ma szans na odcinek z niezmęczoną Martą

Vanessa100

To właśnie ona najbardziej mnie denerwuje w tym serialu.Wiecznie nie zadowolona z życia,zero uśmiechu .Wystarczy na nią popatrzeć i już człowiek ma zepsuty humor:D

ocenił(a) serial na 8
Ayo23

No dokładnie. Wszystkie pierwszoplanowe postacie odchodzą: Hanka, Marysia, wkrótce Gosia, a kiedy przyjdzie czas na Martę? Na początku jak pojawiła się ta cała Ewa to też sobie pomyślałem ''Druga Marta. Wiecznie zmęczona'', ale teraz widzę że nie do końca tak jest. Chociaż i tak Ewa nie pasuje mi do Marka, no ale zobaczymy co z tego wyniknie.

refleksion

Właśnie dlatego że wszystkie pierwszoplanowe postacie odchodzą ten serial zaczyna robić się coraz gorszy,sam scenariusz robi się monotonny,nie wiedzą co wymyślać.Masz rację,mi też ta Ewa nie pasuje do Marka,kompletnie.

ocenił(a) serial na 10
refleksion

jak to marysia?

ocenił(a) serial na 10
Ayo23

mnie tez

ocenił(a) serial na 3
Ayo23

Martusia sie nie usmiecha bo ma aparat na zebach
Przynajmniej tak mi sie wydawalo ze cos jej tam sie blyszczy jak zrobila wyjatek i sie usmiechnela

ocenił(a) serial na 4
martynka30112

No właśnie, też mi się tak zdawało że ma aparat.

W tym wieku, trochę dziwne.

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

hahha racja

ocenił(a) serial na 10
un_soleil

chcialabym wiedziec xdd

Koszmarxd

Heloł!!! Nie wiecie jaka Marysia? Maria Rogowska odchodzi też z ''M jak Miłość''

ocenił(a) serial na 10
Ayo23

czemu ona odchodzi ?

Koszmarxd

Z tego co wiem to ona od dawna mówiła, że chce pożegnać się z serialem. Miała ochotę zająć się produkcją spektakli teatralnych.M.Pieńkowska rozpoczyna nowy etap pracy artystycznej.Scenarzyści nie uśmiercą Marii tylko wyjedzie albo już wyjechała do Norwegii wraz z Arturem(mężem)Nie oglądałam dawno odcinków więc nie wiem.Ponoć swoją rezygnację z serialu złożył również Kacper Kuszewski(Marek Mostowiak). Większa część obsady już uległa zmianie.A wciąż inni rezygnują z serialu.Ciekawe czy wtedy ludzie będą równie chętnie oglądali "M jak miłość"?

ocenił(a) serial na 3
Ayo23

Marysia i wyjechala i juz nie wroci
Ale Artur idealny ziec bedzie przyjezdzal z Norwegii specjalnie na gwalt bo np. Luckowi cisnienie skoczy (jakby na swiecie byl tylko jeden lekarz)

ocenił(a) serial na 4
martynka30112

Taki lekarz jest tylko jeden.

A może liczy na spadek ? :D

ocenił(a) serial na 3
andre_

Moze...

Choc nie sadze zeby ten spadek byl jakis niewiadomo jaki:)

Koszmarxd

Mogli by jeszcze tę Martę gdzieś oddelegować bo tej baby nie daje się już oglądać.Jak dla mnie ten serial powoli robi się nudny,tym bardziej że ciągle ktoś odchodzi...'' M jak miłość''niebawem upadnie,jeszcze trochę...


ocenił(a) serial na 10
Ayo23

OMG ta Marta to porazka taka fyfla...

Koszmarxd

aha zapomniałam dodać że odchodzi również Joanna Koroniewska (Małgorzata Mostowiak) i to również pewne.W lato ma już jej nie być.Gosia chce się rozwijać zawodowo w innych produkcjach.Ale z tego co czytałam to ma zastąpić ją Joanna Osyda, znana z roli w serialu ''Majka''.

ocenił(a) serial na 10
Ayo23

Marek tez odchodzi? zaraz pewnie wsyzscy prócz starych mostowiaków..wiec moze czas na koniec serialu... ?

Koszmarxd

Ponoć tak,no ale zobaczymy...
hehe no i zapomniałaś dodać dwóch''zajebistych'' braci Mroczków.:) Oni też nigdy nie odejdą,No koniec tego serialu nadszedł czas.

ocenił(a) serial na 10
Ayo23

mroczkowie to nie aktorzy,ale szczerze nie mam nic do nich xdd

Koszmarxd

Wiem że nie aktorzy:d
Ja osobiście za nimi nie przepadam.

Ayo23

nie odchodzi

ocenił(a) serial na 1
un_soleil

Hahahah ; P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones