PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 519
ocen
4,1 10 1 51519
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Jak nazywa się aktorka grająca Olkę, matkę dziecka, które znalazła Ewa?

Regray

Dominika Bryzek

http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc- kretaczka-wywola-wiele-kontrowersji,nId,2433668

ocenił(a) serial na 4
Cobros

Nie ma jej na filmwebie, a jestem pewna, że kojarzę ją również z innego filmu/serialu. Od razu ją poznałam zauważając jej twarz w M jak miłość. Czuję się skonsternowana.

Regray

No z Pianisty to jej raczej nie kojarzysz . :D A na filmwebie jej nie ma bo jedna rólka drugoplanowa to za mało żeby kogoś aktorem nazwać . Ona nawet jeszcze nie jest celebrytką .

Regray

Filmweb to nie jest najsolidniejsze źródło informacji. Jak potrzebujesz rzetelniejszej wiedzy, musisz szukać na filmpolski.pl.

jan_niezbedny0

"Filmweb to nie jest najsolidniejsze źródło informacji. J"

Delikatnie powiedziane jak czytam czasem te wypowiedzi "znaffcow " kina wszelakiego to śmiać mi się chcę . Ocenami też nie należy się sugerować bo bywa że film oceniony jest jeszcze przed premierą ( zwykle negatywnie ) Szczególnie dotyczy to polskich współczesnych filmów . W myśl zasady " Polski film = zły film " .

Cobros

Mnie akurat chodziło tutaj o samą bazę danych, no a komentarze to już wiadomo, całkiem inna bajka.
Zresztą jak wszędzie.
Żeby zbytnio się nie rozpisywać - najlepsi są ci, którzy niemal w każdym filmie widzą "drewniane aktorstwo".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones