PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 517
ocen
4,1 10 1 51517
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Serial oglądam od dzieciństwa. Moja mama go lubiła, więc oglądałem wraz z nią. Wraz z upływem lat "M jak miłość" obniżało już i tak niezbyt wysokie loty. Dziś oglądam z przyzwyczajenia i po to żeby pośmiać się z pokręconych wątków i innych absurdów. Czasami wchodziłem na to forum, aby paść ze śmiechu po przeczytaniu różnych komentarzy o tym wątpliwym jakości serialu. Dzisiaj to forum praktycznie umarło. Pomyślałem, że zajrzę na forum serialu na Facebooku. Spodziewałem się zabawnych, ironicznych wypowiedzi na temat fabuły, aktorów itp., tak jak to było na Filmwebie. Tymczasem przeżyłem szok- grupa facebookowa to jakaś regularna sekta fanów serialu. Ludzie piszą komentarze w stylu "Andrzej zrób to i to", "Kinga zrób tak i tak". Poprostu zwracają się do nich jak do rzeczywistych osób. Nikt nie ma tak dystansu, ani zdrowego rozsądku. Ludzie naprawdę żyją życiem bohaterów "M jak miłość". Jestem w szoku jak można brać ten serial tak na poważnie.

Kinematograf98

Niestety społeczeństwo nam tak durnieje że szok . :( Odzwierciedleniem są te wszystkie durnowate seriale dla tz mas . To o czym mówisz zdarza się niestety coraz częściej. Sam znam przypadek kobiety która tak wkręciła się we wszystkie seriale które oglądała że zaniedbała do tego stopnia własną rodzinę, iż mąż zabrał dzieci i odszedł do innej . A tamta pewnie dalej siedzi i przezywa fikcyjne miłości nie umiejąc zadbać o swoją . Smutne ale prawdziwe . :( Podejrzewam że to już jakiś rodzaj uzależnienia i trzeba to leczyć .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones