PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 512
ocen
4,1 10 1 51512
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

Ostałowska (serialowa Martusia) świetnie sprawdziłaby się w następujących rolach:
- Helena Trojańska
- Marilyn Monroe
- dziewczyna Jamesa Bonda
- zastępczyni Sharon Stone w kolejnej części "Nagiego instynktu"
- Anastasia Steele w "50 twarzach Greya"

Macie jeszcze jakieś propozycje? :D

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

Lara Croft :)

ocenił(a) serial na 5
makagigi

niech z Pazurą zagra.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Scarlett O Hara, ewentualnie jako nowa Gilda:).

ocenił(a) serial na 2
elisakate

a może Bridget Jones

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Bridget Jones, jak wiadomo, miala wady, a nasza Marta jest doskonala pod kazdym wzgledem, wiec odpada!

ocenił(a) serial na 2
elisakate

racja, jak ja mogłam, to może Kobieta Kot lub Cersei Lannister?

Vanessa100

proponuje nakręcić nową wersje "Maleny"

Vanessa100

Śpiąca Królewna to jest rola dla niej. I śpiąca, i królewna. A po angielsku Sleeping Beauty. Jeszcze lepiej. I sleeping, i beauty. Martusia, wypisz, wymaluj.

Jak zekranizują biografię Bridget Bardot, to chyba nie ma wątpliwości, kto zagra tę piękność i seksbombę.

Jagna z Chłopów - głównie dlatego, że na końcu jest taka scena, jak ją wywożą ze wsi na gnoju. A poza tym, wiadomo - seksbomba.

Mogłaby też zagrać w American Beauty, oczywiście rolę Beauty, i to niekoniecznie american, tylko w ogóle, internaszynal

Carolina z Desperado :)


ocenił(a) serial na 2
LiLuLa

Była już Helena Trojańska to może teraz Helena z Ogniem i mieczem?

ocenił(a) serial na 3
makagigi

A moze Olenka, wszak byla blondynka? Wystarczy dorobic warkocz Martusi i bedzie z niej Billewiczowna jak sie patrzy! Zreszta mysle, za dalaby rade udzwignac cala Trylogie. Jako Baska tez bylaby niezla!

elisakate

- jedna z trzech Aniołków Charliego
- Anna Karenina
- Lady Ginewra - żona króla Artura i kochanka Lancelota

Vanessa100

Aniołki Charliego to zdecydowanie - Martusia, Małgosia i Marysia hahha
Oprócz tego oczywiście Główna rola dla Martusi w Resident Evil
Rola Cindy w Scary Movie

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

moje propozycje
-Koszmar minionego lata
-Koszmar z Ulicy Wiązów
-Laleczka Chucky (oczywiście rola tytułowa)
-Krzyk

ocenił(a) serial na 1
Megi_29

- Potwór Frankensteina
- Meduza ze "Zmierzchu Tytanów" (właśnie obejrzałem na TCM-ie)

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

-Edward Nożycoręki

ocenił(a) serial na 2
znawcakoneser

jakby ją trochę "podrasować" to i Lolitę mogłaby zagrać :)

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Szekspirowska Julie tez, a Andrzej moglby wcielic sie w role Romeo:).

ocenił(a) serial na 2
elisakate

jak Romeo i Julia, to mi pasują tutaj Marek i Ewa, oboje tacy romantyczni i nieszczęśliwi

makagigi

Zobaczcie do ilu ról Martusia się nadaje.
Marnuje się w tym M jak miłość.

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

jak zawsze nie potrafimy docenić tego, co mamy, a jak Martunia odjedzie z EMki to dopiero będziemy narzekać, bo już zupełnie nie będzie o czym pisać :(

makagigi

My doceniamy Martusię.
Na forum M jak miłość większość postów dotyczy właśnie Marty :D

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

wiem, wiem :) powinni zmienić tytuł na M jak Marta :)

makagigi

Marta to główny podpora tego serialu :D

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

tak , jak Feli w Klanie :) tylko nie taka śmieszna

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

A słyszałaś, że Kwaśniakowa odchodzi? Z niej się też czasem można było pośmiać....

makagigi

Kwaśniakowa odchodzi?
Ojciec Ewy, którego gra Barciś, wreszcie odetchnie, bo ciągle go podrywała :D

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

Wyjdzie za mąż za tego gościa, którego Baśka poznała w Nałęczowie (proboszcza z Plebanii :) i wyjadą na Wybrzeże, i to już w listopadzie... mają tempo :)

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Przyznam szczerze, ze postac Marty na poczatku bardzo mi sie podobala. Dominika Ostalowska byla bardzo wiarygodna jako nieprzystepna Pani Sedzia Mostowiak. Wielbiciela miala jednego (Mileckiego-Gonere), samotnie wychowywala Lukasza, no i co tez dosyc istotne, nie wygladala najgorzej. A to, ze pozniej zrobiono z niej femme fatale i lamaczke wszystkich meskich serc, to chyba zemsta zakochanego (bez wzajemnosci) scenarzysty!

ocenił(a) serial na 2
elisakate

szkoda, że zmarł aktor, grający Norberta, gdyby nie to, może Marta nadal miałaby jednego i tego samego męża i skupiano by się bardziej na jej pracy (kiedyś były ciekawe wątki ze sprawami, które prowadziła), a tak gdzie się kobieta nie ruszy to od razu wszyscy mężczyźni dookoła szykują się do ataku... chyba, że scenarzyści uważają, że w każdym małżeństwie musi być jakiś romans, chociażby ostatnio Kinga i Piotrek - nagle zaczęło jej przeszkadzać, że Piotrek taki pragmatyczny (jakby nie był taki od początku) i nie ogląda nieba przez teleskop, a tu zaraz się pojawia ucieleśnienie wszystkich jej skrytych marzeń - samotny sąsiad...

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Calkowicie sie z Toba zgadzam, bo fochy Kingi doprowadzaja mnie do szalu. Ten jej watek z nowym sasiadem bardzo mnie bawi, bo nagle Kinia uswiadomila sobie, jak bardzo sie nudzi z mezem, wiec pojawil sie rycerz na bialym koniu (tudziez z teleskopem)! Oczywiscie sasiad kryje w sobie jakis mroczny sekret, a zdolna Pani Psycholog (choc ostatnio "dziennikarka"), na pewno wyciagnie z niego wszystko. Piotrek to melepeta, ale zal mi go, bo z taka zona swiety by nie wytrzymal. Warto tutaj zauwazyc, ze postac Kingi tez ewoluowala w zlym kierunku.

ocenił(a) serial na 2
elisakate

Kinga w ogóle nie potrafi docenić tego co ma - w wieku ok. 30 lat ma dom w Warszawie, męża, który skończył trudne studia (oczywiście w serialu były łatwe i przyjemne), bez problemu dostał się na aplikacje i jeszcze zarabia niezłą kasę, co więcej ma raczej zapewnioną pracę w kancelarii Andrzeja, a ona i tak ma do niego pretensje. Co do niej samej to też jakimś cudem znalazła pracę, w której jak na razie jedyne, co robi to chodzi na spotkania z szefem. zawsze w innej stylizacji, jak to się teraz modowo mówi... ciekawe ile one tam z Mirka zarabiają, że mogą tak beztrosko żyć i jeszcze mają tyle czasu na kawunie, ploty, intrygi i takie tam. Niewielu ludzi ma takie szczęście w życiu, no chyba że ja się obracam w jakimś złym środowisku, no ale pewnie Kini brakuje emocji, magii, romantyzmu.... wkurza mnie też, że nagle robią w Piotra jakiegoś nadętego bufona któremu wszystko przeszkadza - owszem zawsze był melepetą, ale taką poczciwą, o dobrym sercu - ale przecież biedna Kinia musi mieć jakieś uzasadnienie, dla swojego skoku w bok. A tak na końcu to ją będą pewnie wszyscy pocieszać

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Racja, wyjdzie na to, ze Piotrek sie nie staral, nie zajmowal biedna zona i dlatego znalazla pocieszenie w ramionach sasiada (ktory,nomen omen, wyglada mi na jeszcze wiekszego nudziarza niz Piotrek). Natomiast jesli chodzi o prace Kingi i Mirki, proponowalabym, zeby zrobic z nich blogerki modowe. To na czasie, a tak jak wspomnialas, zawsze maja inne stylizacje, wiec ten biznes moze im wypalic. Niech sobie wymysla jakies sensowne nicki, moze masz jakies propozycje:)?

ocenił(a) serial na 2
elisakate

Sąsiad Kingi jest architektem, a jak wiadomo każdy architekt cały dzień nic nie robi tylko siedzi w domu i patrzy w gwiazdy, a dzięki temu ma dizajnerski dom i pełne konto :) i on nie jest nudny. On ma głęboką, złożoną osobowość i wewnętrzne cierpienie.

A co do nicków to może Psychological_Girl & MirFashion.... chcociaż to jednak jeszcze nie to... muszę pomyśleć :)

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Zastrzelilas mnie z ta ksywka dla Kingi, choc zamiast Girl lepiej pasuje mi Women. A nick Mirki tez swietny, choc ja wpadlam na pomysl, aby nazwac ja MircaMistery. Blogerki modowe najmadrzejsze nie sa, wiec nasze bohaterki doskonale wpisza sie w role:)!

elisakate

Kolejna propozycja roli dla Marty:
- seksowna ratowniczka ze "Słonecznego patrolu"

ocenił(a) serial na 2
elisakate

Muszę przyznać, że MircaMistery jest duże lepsze od mojego pomysłu :) dziewczyny powinny też cyknąć parę fotek Marcie, ta to dopiero ma ałtfity

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Marta moglaby zostac ich modelka, sukces bylby murowany! A co do rol, bylaby idealna jako posagowa Izabela Lecka:)!

ocenił(a) serial na 2
elisakate

jeszcze by się kobiecina przemęczyła :)

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Fakt, poza tym najwybitniejsza w tej czesci Europy sedzia, nie moze byc tak po prostu zwyczajna modelka. No chyba ze zrobilaby kariere w stylu Naomi Campbell, a znajac potencjal Marty, jest to mozliwe!

ocenił(a) serial na 2
elisakate

Marta a takim potencjałem może być jednocześnie modelką, sędzią, matką/żoną/kochanką :)

ocenił(a) serial na 4
makagigi

Samotny sąsiad tragicznie doświadczony przez życie, do tego lubiący uronić łezkę. I jeszcze teleskop ma :P No i płytę z cudowną muzyką pożyczył. itp, itd.
Mąż jest bez szans.

ocenił(a) serial na 2
andre_

jeszcze gotuje, zajmuje się dzieckiem, teraz czekam aż zacznie dla Kini pisać wiersze

ocenił(a) serial na 4
makagigi

Już pisze pewnie, tylko boi się krytyki ze strony Bogini Kini :P

ocenił(a) serial na 2
andre_

Kinga już teraz wszystko łyknie, czekam na serenadę pod oknem

ocenił(a) serial na 4
andre_

Co Wy się tak tych teleskopów czepiacie, to fajny sprzęt i zdecydowanie ma coś w sobie romantycznego. Co do sąsiada to postać nawet ok tylko ten wiecznie wolny czas jak u osławionej Marty mnie trochę przeraża, czy on nie mógłby wyjeżdżać na 8 do pracy i jak wielu normalnych wracać po 16. Na pewno architekci coś robią, Gosia mimo że architekt zieleni wiecznie jest zajęta swoją robotą.

Vanessa100

Widzę ją w scenie z filmu Gilda, jak niczym Rita Hayworth seksownie ściągą długie jedwabne rękawiczki w rytm piosenki. A tak poważnie to Marta na poczatku tego serialu była fajną postacią, nieugiętą, niebrzydką sędziną, lekko nieprzystępna i surową. Fajne były poczatki jak grała z Gonera, a potem jej mężem został Norbert.

ocenił(a) serial na 4
Vanessa100

Lidka, Marusia i Honorata z "Czterech Pancernych" - chłopaki ani chybi bili by się o nią zamiast walczyć z Niemcami, a dzięki temu Hitler wygrałby wojnę :D

ocenił(a) serial na 2
andre_

a może zastąpi Sharon Stone w Nagim Instynkcie, warunki wszak ma ;)

ocenił(a) serial na 4
makagigi

Ma, nawet lepsze niż Szaron - np. ze dwa razy grubsze uda. Niewiele dałoby się dojrzeć w słynnej scenie ;P

ocenił(a) serial na 2
andre_

to już wiadomo czemu nosi te sukmany topielicy - ukrywa uda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones